Uesbe

no, hypermoderné, vtipné a bohužiaľ,dnes už naplnené nielen čo sa týka šmakulád, ale aj čo sa týka spolkov tzv. expertov ()

Scraffy

Louis de Funès vo svojej najlepšej forme! Naprosto fantastický a vtipný film, ktorý som videl už veľa krát a ešte aj budem. ()

Spectacle

Skvělá komedie! Když si navíc člověk uvědomí, v jak těžkých podmínkách vznikala. De Funès točil poprvé od té doby, co prodělal infarkt. U každé scény asistovali zdravotníci, filmový štáb nemohl být kvůli Funèsovi pojištěn... Zajímalo by mě, jak by film dopadl, kdyby Funésova syna hrál Pierre Richard, jak se původně zamýšlelo a jak si sám představitel hlavní role přál! ()

stainboy

Z Křidýlka nebo stehýnka někdy až moc stříká francouzská hrdost na domácí kuchyni, ale koneckonců, co je špatného na dobrém jídle! Mimochodem, umělé jídlo mně osobně nevadilo: Pokud ho berete jako nadsázku, nemůže vám uniknout jistá nadčasovost tohoto filmu. ;) ()

morris22

Dost možná nejlepší Funesova komedie, nepočítáme-li Četníky, těm patří zvláštní kategorie. Souboje s velkým rivalem Julienem Guiomarem jsou pro mne nezapomenutelné, stejně tak scéna v restauraci, kdy Funes v přestrojení za Američana zhasne na schodech do sklepa, ta prostě nemá chybu..92%. ()

anyonecek

Tuhle komedii jsem viděl snad 100x. Pokaždé když jsem byl nemocný, tak jsem si ji několikrát za tu dobu pustil a zatím mě ještě neomrzela. Od začátku až do konce jsem měl na tváři přiblbý úsměv a celou dobu jsem se velice bavil. Pro mě je tohle snad nejlepší Funesova role. ()

fimler

Samozřejmě celý film senzačně vede Louis de Funés.Jeho různé obličeje a vykulené oči se umí vytvarovat do takových xichtů že jsem to ještě u nikoho neviděl nebo ještě možná u Jima Carreyho.Tento film je jeden z těch nejlepších v kterých měl tu možnost si zahrát hlavní roli.Scénář jsem jak si ani nepostřehl.Řekl bych že takoví ten červený standart na který jsme u Funése zvyklí takže hezké 4* ()

Jehan

Prorocký film o kulinárních trendech. Scéna se žvýkačkovou hmotou a nalepenými kuličkami patří ke zlatému funésovskému pokladu. ()

Blazkowicz

No snad jen z úcty k Funèsovy (nebo Filipovskému) z toho vytřískám dvě prachbídné hvězdičky. Absolutní nuda, vtip abych tam pohledal. Funès se sice v přestrojeních pitvoří o sto šest, ale to nic nezachrání. Infarkty se podepsaly na něm fakt dost. 2-* ()

adamix

Nezasmiať sa na tomto skvoste by bol hriech. Ale to sa nedá, pretože z majstrovej hereckej tvorby je toto to najlepšie z najlepších. A záver s prehliadkou továrne na umelé a nejedlé ,,pomyje" pripomínajúce jedlo ma nijak nerozhodil. Vlastne tým básnik chcel poukázať na súčasnú potravinársku výrobu. Komediálna lahôdka. U mňa 5*. ()

OJan

Opět kvalitní komedie Louise de Funèse, sice je to takové klidnější než většina jeho komedií, ale je opravdu vtipná, scéna se zlomenou nohou paní sekretářky obzvlášť. |85%| ()

tavvva

Tohle je prostě ještě kus staré poctivé filmařiny. Navíc ty parádní designové prvky 70. let mě opakovaně uchvacují dodnes. ()

Marg

Další z řady skvělých francouzských komedí a to díky fenomenálnímu Funesovi. Scénka, kdy Funes odebírá vzorky jídel v jedné pochybné restauraci, je nezapomenutelná. ()