evangelik

Skvělá komedie. Nikdy jsem sice v kuchyni nějakého pětihvězdičkového podniku nebyl, ale počítám, že s množstvím personálu v kuchyni to tvůrci hodně přehnali. O takových 500 - 1000 procent? Kuchaři tam o sebe úplně zakopávají. Jímá mě hrůza když si pomyslím, kolik by tam to jídlo asi muselo stát... ()

surprise

Přistoupíme-li na ztřeštěnou hru, která nemá s realitou nic společného, a přistoupíme-li na přitroublost a panovačnost hlavního hrdiny, která je nám k smíchu, pak je to všechno ok. Lokace a výprava filmu jsou na svou dobu maximální, takže se na to dá i po letech koukat. ()

Feacher

Příjemný oddechový film, občas jsem se opravdu zasmál a Louis de Funes předvedl standardně skvělý výkon... dokonce mi v tomto snímku přišel sympatičtější. Od děje jsem očekával trochu něco jiného, první půlka skvělá, druhá již trochu slabší, takže trochu váhám mezi 4* a 5*... nicméně při zohlednění doby 60. let, provedení a toho, že to byl opravdu příjemný a zábavný film, zanechám 5*! ()

quinnman

Film s naprosto rozdílnými částmi. Ta první je skvělá a zaslouží si pět hvězdiček. Ta druhá, detektivní, je ráda za tři. Celkově tedy jen čtyři hvězdičky. Ale doporučuji! ...UND MUSKATNUS... ()

AlfrédHič

Je léto 2007 a na ČT1 běží každý čtvrtek večer komedie s Louisem de Funésem, obrovská trefa do černého té nové programové ředitelky - a "Le Grand restaurant" patří k těm nejlepším. Slušná zápletka (i když druhá polovina filmu s detektivními a akčními vložkami přeci jen trochu nudí...) ale hlavně Funésovy gagy, xichty a vtípky. "Bylo mi šestnáct, když jsem poprvé vkročil do kuchyně..." ()

iamblichos

Film, ktory sa sklada v podstate z dvoch odlisnych polovic. Prva, az po zmiznutie prezidenta z restauracie patri k tomu najlepsiemu od Funesa, s nespocetnymi gagmi a skvelymi scenami /pre mna nezabudnutelna najma scena s vysvetlovanim receptu nemeckemu hostovi policajneho komisara „ Muskatnuss, Herr Mueller!“, kvalita mineralky podla bubliniek a rozoznavanie hukaciek hasicov a policajtov podla kvart a tercii, Paul Preboist ako vecne naliaty somelier.../ zatial co akcna druha cast je o poznanie slabsia, ale i tak sa tento film radi k Funesovym Best of- ()

LOBOtomy

Jak už bylo mnohokrát napsáno. První část filmu odehrávající se v restauraci pana Septima, dky terorizuje své zaměstnance (až na jednoho samozřejmě :-)) je vynikající, ale jakmile to sklouzne do špionážní detektivky, film okamžitě ztratí své kouzlo a stává se průměrným. ()

jaffarski

Žáner pri tomto filme je napísaný špatne. To nie je komédia, to je funesovka. A v tejto sa zo Septima stane skutočný hrdina :-) Scénku s muškátovým orechom tu predo mnou spomenulo 9 hodnotiacich. Niet divu. ()

cmman

První půlka v restauraci excelentní - vtípky na účet Hitlera, školení číšníků - paráda! Ale od okamžiku, kdy se ze Septima stala volavka, se z filmu stal mírný nadprůměr. Kvůli druhé části nižší hodnocení než maximální - 85% ()

Tomrou

Jedna z nejlepších komedií s Funésem, za které moc trestných bodů udělit nemůže a kterou si musí každý užít. [90%] ()