Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

Fifer

Já myslím, že v žánrech takto provařených snad už ani nelze používat termín spoiler, protože každý musí vědět, jak film dopadne. Co dělat? Vzdychat nad tím, že slibná komedie s nekorentním humorem je jako vždy pohřbena nánosem kýče, který je nutný, aby film mohl vzniknout? To je prostě realita, ale tady je situace ještě horší než třeba u filmu Bad Santa. Když gangstři míří na hlavního hrdinu a on jim v rádoby dojemné sekvenci představuje svoji fiktivní rodinu a vysvětluje, proč je má tak rád, chtělo se mi vrátit čas a strávit ho jinak než sledování této kraviny. For fucks sake, o tom přece ten film byl, že si k sobě ty lidi hledají cestu,to se vyprávělo obrazem, proč se to ještě musí říct slovy? Copak jsme my diváci idioti!! Ale jo, jsme. Ale jo, místama vtipný. ()

mladas16

Takhle jsem se dlouho i filmu nebavil, parádní komedie !!! Týpek Kenny už má za celej život splněno - větší kost než Aniston už asi neuloví :D ()

Platom

Většina amerických komedií má velmi slaboduchý humor, u kterého se na jiném kontinentu zasměje pár puberťáků a několik dalších lidí, jež svým smíchem obohacují naprosto tragické trailery tuzemské produkce. Zde to bylo díkybohu jiné, o čemž vypovídá hodnocení filmu. Millerovi na tripu jsem si pouštěl s určitým očekáváním a na konci jsem nelitoval svého času stráveného před obrazovkou. Některé vtípky byly velmi komické a ačkoli se většinou ve svém vlastním osamění nahlas nesměji, této komedii se podařilo, že jsem svou "zásadu" bez váhání několikrát porušil. Aniston je i přes svůj věk stále sexy a její role byla v jednom momentu celkem uvěřitelná, Poulter působil jako dokonalý jouda, kterého jsem poprvé viděl ve filmu Malý Rambo (zhlédnuto na doporučení člověka bez špetky filmového vkusu), Roberts byla velmi sympatická a Sudeikis obstojný. Film měl řádné tempo a minimum hluchých míst. Super zábava pro celou rodinu! ()

Farr

Rodinná komediální pohodovka, která rozhodně neurazí a místy i vcelku pobaví. Humorné scénky jsou rozloženy po celém filmu, takže míst k nudění se moc nenajde... ()

jandula00

Na mnohých diskuzních fórech a v řadě filmových skupin jsem se dočetla, že We're the Millers je komedie, kterou je bezpodmíněčně nutné vidět. Tak jsem se tedy koukla! Nebyla jsem zklamaná ani nijak extra nadšená. Je pravda, že film přináší neobvyklou zápletku a bylo zde hned několik situací, na kterými jsem se pousmála. Na druhou stranu mi přišlo, že film chvílemi ztrácí tempo a dostavuje se nuda. Celkově nadprůměrná komedie, ale má očekávání byla větší. ()

sNeDy

Na plný počet hvězd nejdu kvůli povinné slaďárně na konci, ale dokud je to čistá komedie, jde o neskutečně vymazlenou záležitost. A Jennifer je už podruhé za sebou neskutečně HOT. ()

zahadum

Zase tu máme jednú z mála čerstvo originálne pojatých bláznivých komédii...prečo ale táto má taký úspech ? jedno slovo : chémia ! ... herci majú medzi sebou tú správnu iskru a od prvej chvíľky im veríte,že boli do kopy nasilu spárený ale čo je klad lebo to vytvára momenty pri ktorých sa budete poriadne smiať a ani raz to nebude znechutený povinný smiech.....sem tam je to mierne pritiahnuté za vlasy ( pozor na pavúky ) ale je to skôr výnimka než pravidlo....v živote nezabudnem na scénky...BIN LADDEN !? a samozrejme na lekciu bozkávania :) ()

dawe787

Dobrá a povedená komedie, která mě chytla za srdce a dobře pobavila. Asi v 19té minutě je scéna u kadeřnice, která mě dostala smíchy do kolen a utvrdila, že to bude dobré až do konce a nezmýlil jsem se. Sice jsou hlášky místy spíše pro dospělé, ale není to trapně sprosté, prostě upřímně vtipné a my tak doma příjemně zalepili jedno zimní nedělení odpoledne. U mě jednoznačně řadím do těch áčkových komedií. ()

heihatchi

Příjemná komedie o netradiční rodince. Škoda jen toho závěrečného typicky nechutného proslovu. Toto si odpustit, tak možná přemýšlím i nad pěti hvězdama. ()

max1234

Miluju Aniston a od ted i Sudeikise. Dost jim to spolu sluší. Vtipy jim pálí i jako rodiče jsou borci. Ty "jejich" děti jsou fifla a bobřík. No ty jsem moc rád neměl, ale chvilku jsem s bobříkem soucítil když ho kousla tarantule do varlete. Pak jsem ho proklínal když se líbal s Aniston <333. Jo ten příběh byl docela originální to jsem teda čuměl... co se záporáka týče... myslím toho mexickýho pornoherce, přišel mi tam jak pornoherec!!! A Alan zmrd z Pařby?? Super!!!! Nevěděl jsem že umí bejt i grázl!!! Když jsem to videl s titulkama nepřestál jsem se smát.... s dabingem jsem to radši vypnul. 5* za Aniston a Sudeikise, příběh, Alan zmrd, živí Flenders, bolest břicha a Cockboard. 85% ()

Fairbanks

Slibný rozjezd, výborné hlavní duo (vlastně i quatro), žhavá scéna z garáže, zajímavý náměť o moderních lidech postrádající rodinu.....a pak už jen klasická kostra amerických road movie komedií. Ale pořád velmi zábavné. ()

Matli

Po dlouhé době alespoň trošku lepší komedie než jsou ty ostatní. Párkrát jsem se uchecht a to už je co říct. Veliké plus za Jennifer a její postavičku a poslední scénka v závěrečných titulkách byla taky hustá :) 69% ()

tomo41

"You're drug dealers? No, we're drug smugglers" Pre mňa osobne veľké prevkapenie. Veľmi solídna komédia s perfektnými dialógmi, fungujúcou chémiou medzi hercami a schopnosťou byť nad vecou. Ešte okresať žánrové klišé a bolo to za 5 hviezdičiek. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem