Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

radecacek

Preceňovaná komedie, která má tak tři opravdu skvělý fórky, zbytek je dost nuda a klasické schéma (filmová sinusoida) tomu moc nepřidává. Takže čistej průměr. ()

Kratas558

Po dlouhý době konečně komedie, která stojí za to. Žádné trapné vtípky jako z Těsně vedle, ani "suchost" Zkus mě rozesmát (přestože to je prý docela oblíbený). Člověk si tím zpříjemní mrazivý dny a taky se utvrdí ve svém snu procestovat Ameriku v karavanu (a ne že ne :D). I když na ty pavouky bacha, to fakt jo. A když se budem chtít zhulit, zajedem do Mexika. ()

nameadel

Smála jsem se hodně, ale byla to hovadina. A asi tak v půlce filmu nastal tak strašnej zvrat, kdy se z poměrně reálného filmu stane cosi nespecifikovatelného a kýčovitého (je poznat, že je to přehnané schválně, ale stejně) se scénami (detailními záběry), o které člověk až tolik nestojí. A zkažené scény vložené do závěrečných titulků jsou debilita. ()

KoRner

Nenáročná sobotňajšia komédia s trochu bizardnými gagmi. Najmä ten ústredný rodinný motív je predkladaný nenútene, takže žiadne prižmurovanie nad hypersladkými scénami tu nie je. ()

LexBarker

Výborná komedie,plná různých nekorektních hlášek.Celou dobu to mělo našlápnuto na pět hvězd,ale někde mezi půlkou a koncem se to trochu přibrzdilo,nicméně jsem se královsky bavil... ()

Billie777

Film mě zaujal dějem, který sliboval rozhodně zajímavou a možná i vtipnou podívanou. Ale vzhledem k tomu, že je komedie made in USA, bála jsem se laciných vtípků, kteří se bohužel opravdu dostavily. Takže ubrat vulgarismů a bylo by to fajn. ()

Loki_Six

Rose O'Reilly - You're making $500,000 and giving me only $30,000? Casey Mathis - $30,000? I'm only getting $1,000! Kenny Rossmore - You guys are getting paid? ()

Corpsegrinder

Ohledně filmu jsem byl trochu skeptickej protože je vysoko hodnocenej a očekával jsem zase nějakou masovou píčovinu ale nakonec je to fakt dobrá prdel a hlavně pohodově obsazená. Že je to předvídatelný atd vždyt je to jedno, je to komedie a žádnej David Lynch :) ()

Litvicek

Čekal jsem od toho víc, než jen docela klasickou road movie komedii ale byl jsem i docela překvapen výrazným pojetím příběhu a celkově komedie či komické stránky filmu. Pobavil jsem se u toho opravdu hodně a právě hlasitý smích je zárukou pár hvězd. ()

Ledkodlaq

Velmi, ale opravdu velmi povedená komedie, jen stojí za úvahu, jak by v roli, kterou Jen ztvárnila skvěle, vypadala KaZeta? ()

Tessie

Tohle mi už dlouho chybělo. Kvalitní !zábavná! komedie s neokoukaným hereckým obsazením v čele se star Jen. Tahle dobře ujetá rodinka pašující drogy mne bavila od začátku do konce. Pravda, některé scény byly předvídatelné, některé až moc ujeté. Ale není to životní drama, což? Navíc striptýz Jennifer byl opravdu pastvou pro oči. Moc skvělé, moc úžasné. Jsem nadšená a teším se na repete. ()

showxman

"Jak to, že teď nedokážeš políbit holku, když si před chvíli málem vykouřil tomu týpkovi?" Palba ostrými náboji do bránic diváků od začátku do konce + ještě nějaké ty nepovedené záběry, které na úplný závěr rozhodně potěší a k filmu jako je tento se výborně hodí. To vše navíc podpořeno kvalitními hereckými výkony (Aniston, Sudeikis), z Millerů dělají kandidáta na komedii roku, "you know what I'm saying?". ()

rtio

Takové road movie s dostatečnou dávkou humoru můžu. Sem tam se komedie dostane do klasických amerických klišé, ale humoru to neubírá. Film se dostane i do tvrdšího humoru, ale nevyzní to vůbec lacině, naopak to snímku docela prospěje. Nesourodá rodinka má u mě 80 %. /Viděno V CC Ostrava 2D ang. s tit./ ()

danielosbourne

Tak tady sem se vážně pobavil. Jennifer Aniston skvělá jako vždy a nyní má kolem sebe herce, kterým to spolu vážně funguje. Po dlouhé době jsem se pořádně zasmál. Skvělý film. ()

kukuuuc10

Tenhle film ocenuji hlavne kvuli Annistonky, ze ktere ma mnoho chlapu v trenkach stonky. Ale tech vtipnych okamziku tam nebylo tolik, abych mohl dat plnou palbu. Scenar trochu pookral! ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem