Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

lakiboy

Na americkú komédiu prekvapivo dobré. Pár scénok je na hrane a od trápnosti ich delí len kúsok, našťastie si to režisér dokázal ustrážiť. A o Jennifer Aniston sa ani nemusíme baviť, stále má čo ukázať. "Víte jak to myslim". ()

papadoce

Jennifer v dielni bola fakt sexy a počas filmu som sa asi 3 krát zasmial. Lenže všetci tvrdia, že je to komédia, takže som toho smiechu očakával viac. Dávam 1 hviezdu Jennifer a 1 ako bonus. Slabé. ()

lenzi

Miestami vtipné, miestami príliš veľa náhod. Ako celkom sa človek pobavil. Len niektoré "explicitné" zábery radšej dobrý filmár ponechá na fantázii diváka. ()

joelly01

Hmm, toz totok jsem tedy necekala, kdyz jsem vybirala film na patecni vecer! Plan byl neco co by bezelo jako kulisa, neurazelo Klenotuv ponekud prapodivny vkus a ja si mohla v klidu smazit sve candy crush. A ono ejhle, oba nas to chytlo (me vic!) a nekolikrat jsme se u toho hlasite a uprimne zasmali! To uz se mi u nejake novejsi komedie DLOUHO nestalo, procez beze studu a hrde vpaluji ctyri hvezdy! ()

ANTYCHRYST

Falešná rodinka Millerovi, v čele ze stále sexy kočkou Jennifer Aniston mě teda nadstandardně pobavila :) Přímočarej humor, spousta vtipnejch hlášek, nateklé koule na you tube a strip od Jennifer ... co více si lze v jednom bijáku přát :) A ta druhá buranská rodinka byla taky hodně vychytaná, ty jejich hlody - hooodne vtipný :) a scénka ve stanu to dovršila. doufám, že se dočkáme druhého dílu. Tleskám pořádné komedii u které jsem se do sytosti nasmál. 90 % ()

Marator

Byl jsem dosti obezřetný k této komedii, abych nenalítl na klasickou americkou crazy slátaninu s neustále se opakujicíma vtipama. Nemohu říci, že se v Millerových na tripu nějaká ta okoukaná zápletka nekonala, ale i tak přinesli hodně nového, svého originálního vtipu. ()

Doomer

První polovina na 5* druhá se blíží odpadu, prostě ze zdařilé, sprosté, černé road komedie udělali ve finále takovou romantickou blbůstku kde se všichni chovají jako naprostí pitomci jen aby si dokázali jak moc se mají rádi, ačkoliv se vlastně vůbec neznají :-) ()

jadran90

Chcete stmelit rodinu? Kupte si karavan a pašujte drogy. Podrobnější návod najdete v možná nejlepší rodinné komedii posledních let. Zatímco Sudeikis má zase šéfa na zabití, Anistonka piluje schopnost falešné manželky ze Zkus mě rozesmát. A že to s tyčí umí. Osobně velké plus dávám za Willa Poultera. Ten kluk je ve skutečném světě mnohem snesitelnější než v Narnii. No a Emma Roberts zdědila ochotu prodávat sebe samu po tetičce. Adoptujete mě? ()

Bezda22

Dost velký překvapení pro mě. Zábavný, plný celkem dobrejch vtípků, který dokážou rozesmát. Hlavně strašně debilně se tvářící Will Poulter, ten mě dostával občas do kolen. Každopádně od pěti hvězd dělí tehle film to, že je to tak na jedno kouknutí. Je to zábava, ale nepotřebujete to vidět víckrát. Fóry, který vás budou bavit, ale nebude vás bavit čekat na ně. 75% ()

beso74

Komédia, od ktorej som toho veľa nečakal a nakoniec ma prekvapilo, že som sa vcelku slušne pobavil a miestami aj dokonca rehlil. Duel nesúrodej akože rodinky Millerovcov vs. mexická narkomafia a k tomu ešte nenormálnejšia rodinka Fitzgeraldovcov prichystajú nejednu prekvapivú situáciu a nečakané vyustenie. Prítomnosť Jennifer Anniston je osviežujúca, Jason Sudeikis ako David je neskutočný a dve tínedžerské držky sú perfktne vybrané, veď viete čo tým myslím... ()

Desdinova

rozhodne veľmi, veľmi, veľmi dobrý priemer. Možno by som v iný deň dal aj 4 hviezdičky, ale v ten istý deň som videl aj stoletého staríka, co vyskočil z okna a tam som dal štyri a tiež som sa nevedel rozhodnúť či 5 alebo 4 no a nakoniec tam ostali 4 a vzhľadom na to 4 dať nemôžem. ()

Godhaj

,,Garáž klacků má radost.“ ,,No, já padám.“ Čekal jsem rozhodně méně vtipnou komedii, nakonec jsem se ale smál poměrně často. Casting se povedl na jedničku, všichni čtyři skutečně vypadají jako nějaká průměrná rodinka a kontrast s tím, co z nich padá, vytváří jeden vtip za druhým. I druhá rodinka je povedená, hlavně taťka s knírem je sympaťák. Jennifer Aniston zvládla roli striptérky na jedničku a se ctí. I když jsou do příběhu narvané rodinné hodnoty, překvapilo mě, že to nebylo nijak křečovité a dalo se to v klidu snést. Millerovi jsou tedy rozhodně nadprůměrnou milou a trochu nestandartní komedií. ()

jos_sep

Vzhledem ke kvalitám komedií poslední doby se jedná rozhodně o vysoký nadprůměr. Dokonce je to i sranda! Největší sranda je když hned ze začátku přepadne na ulici holku parta nezletilých násilníků a všichni to jsou běloši. Ať žije politická korektnost :) Ale co už no? Jinak pohoda. ()

Marcos

Millerovi zdařile balancují nad propastí do trapnosti. Sem tam trochu klopítnou a zavrávorají, ale jinak je tahle chůze pevná. Cesta s nimi svižně utiká, a když už se na moment zastaví, tak jen proto, aby se nadechli k další vtipné situaci. Navíc se na tenhle výlet vydala i Jennifer,která příjemně překvapila svým postojem k turistice. Kdo se přidá, nezažije zážitek, o kterém by vyprávěl svým dětem, ale určitě si tenhle trip užije a nudit se rozhodně nebude. ()

Stanix

Rozhodně nadprůměr. Vyprskl jsem smíchy hned několikrát, na druhou stranu se mi při několika scénách dostavil takový ten pocit kdy je divákovy až trapně, což považuju za silný přehmat. To se ale ve stopáži téměř ztratilo a převažuje vynikající road trip zábava od vtipných protagonistů. ()

Tamdydam

Na americkou komedii poslední dekády dobrý. Člověk se tu sice vesměs setká s typicky lacinějším americkým humorem, což není zrovna moje gusto, ale nějak to asi vyvažuje ta sympatická ústřední čtveřice. Hlavně tedy pseudomanželský pár Davida a Rose. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem