Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

mr_radek

Moc jsem od toho nečekal, ale byl jsem velice příjemně překvapen. Originální nápad a skvělé obsazení. Zábava je to většinou trošku ostřejší, ale výborně podaná. Vadil mi jen typický americký konec a pronásledující gangsteři, u kterých si troufám říct, že by se film bez nich obešel. Celkově jedna z nejlepší amerických komedií poslední doby. ()

Googooplexer

Hej hej, ide to. Navyše s plným autom trávy a hromadou pitoreskných (musím si to slovo nájsť v slovníku) vrátane Luisa Guzmána ako skorumpovaného a ešte o dosť teplejšieho než skorumpovaného mexického policajta. Jediné čo sa mi tam nehodilo boli akože sexi strip tancedance Chenifer Anistonovej a to nie som teplý ani skorumpovaný. ()

karmalat

Je to tak na 90 procent, ale já jsem se opravdu bavil. Vtipy na úrovni dobrého vkusu a obecné akceptovatelnosti, ale neurazily. Některé postavy úplně božské, mě dostal buran z pouti a scéna u holiče, která úplně přesně popisuje typickou střední třídu.Škoda konce, mohl být více cynický, ale ani tak neurazilo. Dobrá zábava, akorát intelektuálové by měli zůstat doma....:o) ()

Martin-87

Poslední dobrej "road movie" u mě byl Road Trip. Tohle se mu ale hodně přiblížilo a chvílema i překonalo (scéna ve stanu, incest, ...). P.S. :Jennifer byla k nakousnutí :) ()

dobrey

Chvilkama jsem se smál, často nudil. Na americkou komedii slušné, ale jen kvůli tomu nebudu honocení přehánět. PS: Jak mohli táhnout karavan který nikdo neřídil je mi záhadou !! ()

ProchySBK

Bravo! Od teď už čekam od amíků samé takové komedie. Scéna kdy Jason plánuje kdo ho vykouří mexickýmu poldovi nemá chybu! Díky. ()

w31rd0

Potencial jednotlivejch postavicek vyzdimanej na maximum ve feel-good komedii tohohle leta s nadprumernou frekvenci vtipu, z nichz nektery sou vazne k popukani. Jak me Sudeikis a jeho stand-up saskarny v Horrible Bosses spis stvaly, tady je bezchybnej. Nejvtipnejsi postavickou ale nepochybne debilni kluk od vedle, kterej nemusi mit vubec zadnou repliku a bavi jenom tim, jak debilne vypada. Povinnej zaver odpoustim kvuli garage-stripu a bonusovy scene po titulkach. You guys are getting paid?! ()

Kallic

Musím uznat, že je to asi nejlepší komedie od prvního dílu Pařby v Las Vegas....konec malinko přehnanej....ale upřímně jsem se opravdu smál skoro celý film....jednoznačně doporučuji....předek upozorňuji, že je to docela sprostý a Oscara to asi nezíská....:D.....jedno z příjemných filmových překvapení roku.... ()

deedulka

Konečně zase jednou výborná americká komedie, která umí upřímně rozesmát a člověk se u ní odreaguje jak má. Vybraní herci pro role dětí jsou úžasní a zrzavý klučina nemusí ani nic dělat a už mi cukají koutky při pohledu na jeho pihovatý obličejík. Povedená dcerka má zase skvělé hlášky. :) Dospěláci jsou na tom taky dobře. Na Jennifer Aniston jsem se těšila a nezklamala. Sympatická jako vždy a dokazuje, že komediální nota jí sedne nejlépe. Nejslabším článkem je hlavní mužský hrdina Jason Sudeikis, ale ostatní jeho nedostatky bohatě vynahradí. Na filmu se mi líbilo, že se nejednalo o klasickou trapnou nechutnou americkou komedii, ze které se člověku zvedá žaludek, ale o upřímnou vtipnou pohodovku, po jejímž shlédnutí vám vydrží dobrá nálada ještě hodně dlouho. :) ()

Mickey84

Kvalitně natočený a hvězdně obsazený road-movie. Jennifer Aniston je pořád neuvěřitelně sexy a krásně jsem se u toho filmu pobavil. Takhle nějak si představuji komediální road-movie! ()

Mana

Výborná komedie, konečně! Dobře ujetá s nepředvídatelně vygradovaným dějem. Netřeba více komentovat. ***** ()

+sfinx+

Svižná, lehká komedie. Nic tam nepřebývá, nic tam nechybí, zkrátka rodinná komedie, jak má být. Snad to předčilo i Zkaženou úču, ke které bych tento žánr zařadil. ()

Straspytlik

Millerovi se svým karavanem nacpaným kuřivem jeli celou cestu na hraně. Každou chvíli jsem čekal, že se otřou o svodidla a ponesou si nepěkný šrám patetické rodinné, střeštěné teenagerské nebo přisprostlé roadmovie komedie. Nestalo se tak a obytňák Thurber dovezl tuhle rodinku nerodinku vítězně do cíle. Millerovi jsou pro mě minimálně pro tento rok nepřekonatelní. ...Jo a I'll Be There for You na konci mi do mozku vylil asi litr endorfinu. ()

triscimy

Na komedie moc nejsem, ale po té chvále, co se na tenhe film snesla, jsem se ze zvědavosti podíval. A nelitoval jsem. Smál jsem se nahlas po většinu filmu, což se mi stává skutečně zřídkakdy. Ano, děj je předvídatelný, ale na tom vůbec nezáleží. Skvělé herecké obsazení, je na nich vidět, jak si to užívali a skvěle se doplňovali. Nejlepší komedie posledních let. PS: Třešničkou na dortu je Jennifer- pořád dokonalá, čas se na ní vůbec nepodepisuje. :) ()

Metju96

Po dlhej dobe skvelá komédia na ktorej som sa z chuti zasmial. Will Poulter zahral skvelého dementka, ktorý bol podľa mňa najlepšou postavou. Originálne vtipky a dej. ()

aneken

Ne úplně špatná komedie, má docela spád, nicméně opravdu dobrých gagů je tam jen pár. Jinak je to příběhově dosti předvídatelné a nijak originální. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem