Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané. (Bontonfilm)

Jara.Cimrman.jr

Ona prostě není báječná. Kdybych si měl vybrat mezi opětovným sledováním této pohádky, ve které se prostitutka v celebritu proměnila, a třemi nejlepšími filmy se Sonnym Čibou, tak bych rozhodně zvolil něco od Tarantina. Ale to předbíhám, protože to je až na konci a já to mám rád od začátku. Takže příběh mne sice moc nebavil, ale některé postavy byly báječné. Třeba živočišný úchylák Seth stál za to, vynervovaná psychiatrička Jane zase měla báječné výbuchy vzteku, nadržený soudce Pendergast svému úřadu úžasně dodával auru váženosti, ale mne nejvíc dostal soukromý detektiv Fleet, jehož "nenápadné" sledování mne rozesmívalo v každém okamžiku. Škoda jen, že hlavní postavy v sobě neměly zdaleka tolik zábavnosti, jako ty "nedůležité". ()

neo250

Príjemná večerná oddychovka zo zaujímavou zápletkou, ktorá sa mi naozaj zapáčila. Kde si ženatý režisér hľadá prostitútky aby si s nimi užil,neskoršie im pomohol a otvoril im oči. No tie neskôr náhodne stretne a hľadá možnosti aby to nezistila manželka. Následne náhodné stretnutie všetkých vyčaruje slušnú zápletku s predvídateľným koncom. Škoda pomalého úvodu kde som sa patrične miestami nudil. No viac ma sklamalo príliš málo scén od J. Aniston. ()

Khalesi

No áno, muži... Povedia vám ako strašne vás milujú, ako ste jediné na čom im záleží, ako bez vás nemožu prežiť ani minútu. Akoby sa vzdali všetkého len pre vašu lásku a potom stačí, že na chvíľu zídete z očí a už majú niečo, alebo niekoho kto je zaujímavejší. Všetci by vás chceli ochraňovať a zachraňovať, ale v podstate sú to oni sami, kto potrebuje zachrániť. Nepoznám žiadnu múdru ženu, ktorá v tomto verila mužom. Múdre ženy totiž vedia, že muži sú celý život ako deti. Zaujíma ich to, čo ich práve v danej chvíli upúta, zmenia svoje rozhodnutia z minúty na minútu a ak na vás nemajú náladu, tak máte proste smolu. Zaujímalo by ma, akoby sa im páčilo, keby im ženy oplácali rovnakou mincou. Vlastne pár takých žien poznám a teraz ma napadá, že sú skutočne šťastné. Možno by som mala nasledovať ich príklad:) ()

Morholt

Tenhle typ komedie mi vyhovuje. I když se to motá kolem prostitutek a nevěr, Bogdanovich se vyhnul přisprostlým vtípkům a trapným sexuálním narážkám a pojal téma "kdy a kde kdo s kým" jako konverzačně situační veselohru, kterou občas proložil pořádnou fackou, která pokaždé sedla. Některé scénky, jako třeba ty v italské restauraci a na jevištii, byly vyloženě lahůdkové. Herecky bez chybičky a asi nebudu jediný, koho hodně překvapila Imogen Poots, ale nezklamala ani osvědčená jména. Třeba Jennifer Aniston je s přibývajícím věkem lepší a lepší. Škoda, že podobných komedií je jako šafránu.85% ()

misterz

Uznávam, pár bláznivých scénok na báze nedorozumení a blbých náhod sa tu vydarilo, ale ako celok to pôsobilo stereotypne a nezáživne. Je jasné, že mužský a ženský svet je úplne iný a je hotový zázrak, že spolu obe pohlavia dokážu aspoň chvíľu fungovať, no toho klišé a tisíc krát omieľaných fráz v rámci medzipohlavnej prestrelky tu mohlo byť menej. Slabý priemer. 50/100 ()

• Imogen Poots je veľkým fanúšikom americkej kinematografie zo 70. rokov a bola veľmi nadšená zo spolupráce s Petrom Bogdanovichom. Túto rolu opísala v danom čase ako „najvýnimočnejšiu prácu, akú som kedy mala“. (Arsenal83)
  • Peter Bogdanovich sa pri písaní scenára inšpiroval reálnymi zážitkami, keď natáčal v Singapure film Svatý Jack v roku 1978. Vtedy mal možnosť sa zoznámiť s mnohými prostitútkami, s ktorými viedol rozhovory a ponúkal im filmové roly, ktoré by im vyniesli viac než by si zarobili vo svojej brandži. (Arsenal83)

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich