Epizody(12)
-
Redux (S03E01)
-
Whistleblower (S03E02)
-
Dragon (S03E03)
-
In Loco Parentis (S03E04)
-
Recoil (S03E05)
-
Executioner (S03E06)
-
Lost and Found (S03E07)
-
Heat (S03E08)
-
Expose (S03E09)
-
Enemy of the People (S03E10)
-
Penalty (S03E11)
-
Obscura (S03E12)
Hrají
Richard Katz
Nejlepší seriály:
Black Books (2000) (seriál)
Řím (2005) (seriál)
Podfukáři (2004) (seriál)
Ondřej Kavan
Československo
Numan Acar
Turecko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál) - herec, a.z.
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Jack Ryan (2018) (seriál)
Hanna Alström
Švédsko
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Skuteční lidé (2012) (seriál)
Skuggornas hus (1996) (seriál)
Laura Christensen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Případ: Ponorka (2020) (seriál)
Ted Otis
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Doogie Howser, M.D. (1989) (seriál)
Ben Bradshaw
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Panství Downton (2010) (seriál)
Kancl (2001) (seriál)
Carnival Row (2019) (seriál)
Markéta Tannerová
Československo
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Alexandre Willaume
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Hendrik Duryn
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bez hranic (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Jakub Gierszał
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Inwigilacja (2021) (seriál)
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Chyłka - Rewizja (2020) (seriál)
Kai Lentrodt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Stephan Luca
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Crimson Field (2014) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Anna Madeley
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Všechny velké a malé bytosti (2020) (seriál)
Podfukáři (2004) (seriál)
Linda Svobodová
Nejlepší seriály:
Totems (2022) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Amerjit Deu
Indie
Nejlepší seriály:
Záhady temné džungle (1991) (seriál)
The Gold (2023) (seriál)
Zločiny z vřesovišť (2011) (seriál)
Bartłomiej Kasprzykowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Daan Schuurmans
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Západní vítr (1999) (seriál)
Adéla Petřeková
Československo
Nejlepší seriály:
Kukačky (2021) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)
Adam Fidusiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Jack Ryan (2018) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)