Star Wars: Síla se probouzí

• Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
USA, 2015, 136 min

Hudba:

John Williams

Diskuze

Fartacus (hodnocení, recenze)

Milí přátelé, teď mě volají určité povinnosti. Nebudete se doufám zlobit, když si mezi vás v budoucnu troufnu znovu zavítat, že ne? Bylo mi u vás báječně.

CCCPrincess

Je úžasný slečno, to se pozná podle lásky k panu Tarantulínovi. Nepodceňujte se. Jste laskavá, inteligentní a hodná bytost.

jerry12

Moc děkuji, za ten profil. Sice se mi správně nezobrazilo pár obrázků, ale jinak to vypadá vážně dobře. Máte to u mě, pane. Jirka.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Fordzy

co pořád všichni máte? jak to vidím já, tohle byla nejpříjemnější diskuze, kterou jsem zažil za hrozně dlouhou dobu. bez ironie. většinou to končívá tím, že se o sobě dozvídám daleko horší věci.

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

CCCPrincess

Tak něco takového jsem ani nezamýšlel, slečno. Určitě to píšete jenom proto, že mě chcete morálně podpořit. Děkuji vám, jste nepopsatelně laskavá bytost.

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Zas tady tu diskuzi nepřirovnávejte k nějakému bordelu.Jen já a Eodeon jsme se tu přátelsky bavili o Star Wars a držíme tu nějakou úroven, to jen ostatní prasata to kazí a zavádí jsem cizí bordel.Hlavně jerry se tu celý den snaží mě přivést do blázince a kazit pohodovou atmosféru téhle diskuze.

na příspěvěk reagoval Darth_AK, Eodeon

jerry12

Děkuji za projevenou vstřícnost, pane. Jste evidentně dobrý člověk. Samozřejmě neposkvrním vaše autorství. Rád bych použil pouze pár zajímavých nápadů.

jerry12 (hodnocení, recenze)

Eodeon , Eodeon

Jinak si ale myslím, že diskutovat lze i o tom, na čem se shodneme, nebo resp. o něčem, kde není sporem konfrontace o pravdivost nebo nepravdivost neověřitelných informací, ale třeba něco otevřenějšího; když jsme se asi 1500 příspěvků zpět bavili o teoriích, kdo je Rey nebo Snoke, vypadala ta diskuze zcela jinak.

na příspěvěk reagoval Eodeon, Darth_AK, Fartacus

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý