Epizody(16)
-
Fleischeslust (S04E01)
-
Schlaflos in Wolfratshausen (S04E02)
-
Mord im Möbelland (S04E03)
-
Der Waschlappen (S04E04)
-
Die Radieschen von unten (S04E05)
-
Der kleine Unterschied (S04E06)
-
Bauernopfer (S04E07)
-
Fit in den Tod (S04E08)
-
Der Flug des Phoenix (S04E09)
-
Die Japaner kommen (S04E10)
-
Tod an Loch 6 (S04E11)
-
Klinisch tot (S04E12)
-
Rutschpartie (S04E13)
-
Das Haus am Moor (S04E14)
-
Ein schmutziges Geschäft (S04E15)
-
Bis zum letzten Tropfen (S04E16)
Hrají
Michael Foerster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Christian Buse
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sarah Dorsel
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Anna Daria Fontane
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Olga Wäscher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Zaprodaní bance (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Felix von Bredow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Linda Löbel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Sebastian Baumgart
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Leopold Conzen
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Christian Tramitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Helmfried von Lüttichau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Carin C. Tietze
USA
Nejlepší seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Karin Thaler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Annett Fleischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Paul Sedlmeir
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Toni, männlich, Hebamme (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Angela Ascher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Heinz-Josef Braun
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Toni, männlich, Hebamme (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ulrike Arnold
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Josephine Ehlert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)