Epizody(16)
-
Fleischeslust (S04E01)
-
Schlaflos in Wolfratshausen (S04E02)
-
Mord im Möbelland (S04E03)
-
Der Waschlappen (S04E04)
-
Die Radieschen von unten (S04E05)
-
Der kleine Unterschied (S04E06)
-
Bauernopfer (S04E07)
-
Fit in den Tod (S04E08)
-
Der Flug des Phoenix (S04E09)
-
Die Japaner kommen (S04E10)
-
Tod an Loch 6 (S04E11)
-
Klinisch tot (S04E12)
-
Rutschpartie (S04E13)
-
Das Haus am Moor (S04E14)
-
Ein schmutziges Geschäft (S04E15)
-
Bis zum letzten Tropfen (S04E16)
Hrají
Michael Halberstadt
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Andreas Thiele
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Jochen Matschke
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Rebecca Immanuel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hans Heller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Thorsten Krohn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Butz Ulrich Buse
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Robinson von Lindenschmit
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Doktor z hor (1992) (seriál)
Gunter Braun
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Michael A. Grimm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Karin Engelhard
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Arnd Schimkat
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Nina Fog
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Režim (2024) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Nikol Voigtländer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Yusuke Yamasaki
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Gen Seto
Nejlepší seriály:
Protiúder (2010) (seriál)
Marco Polo (2014) (seriál)
Mars (2016) (seriál)
Clemens Giebel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Irma Wagner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Martin Gruber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Theresa Hanisch
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)