Nikdo není dokonalý

Oliver Andrásy

Scénář:

Oliver Andrásy

Účinkují:

Elena Vacvalová (moderátor), Oliver Andrásy (moderátor), Marcel Forgáč (moderátor), Milan Junior Zimnýkoval (moderátor), Marián Čekovský (moderátor) (více)

Oliver Andrásy, Eňa Vacvalová a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že aj múdry občas schybí. (oficiální text distributora)

1mArc0

Ich najlepší ročník Junior a Marcel bol 2014. Ďaľie dobré časti boli s Knechtovou (2014, 2016), Hargašovou (2016), Tully, + Grešo (2015), Sládečková (2015), Šinkorová (2015), Pomajbo (2016), Kubáni (2016), Hudák + Buckingham (2016), Cmorík + Farkašová (2016), Vajda (2016), Čekovský (2015), David + Hryc (2015) Výber z tvorby ;) : „ Horí ohník horí, na kráľovej holi, kto že ho nakládol?... ako to ďalej pokračuje"... Velmo dobre......" „ Ona na to nemá rozum ...“ „ Normálne včera mi napadlo, svetové strany ...“ „ Pat a Mat: čistý slovenský parlament ...“ „ Majú to radi chlapi.... je im to veľmi blízke..... Tak to možu byť, ženy cecnaté a majú postavu jak vy, a budú za vami 150.... ste jak manekýnka “ „ Eustachova trubica... oooo to moc jaká trubica ... ja viem to sa nevypráva ... a vy ste mala bábo ... ja som schopný ...“ „ Dindaj, dindaj,lebo dám pánovi ... “ „ Výborný bol ten, čo ťa hral ... “ „ Jarmila Hargašová - Lajka + moderovala nočné pusy alebo láskanie “ .... „ Vodca rómov, Rómančík “ /50 %/ ()

DavidDizzer

Jednu hvězdu za to, že záměrně vybírají samá individua (bezdomovce, romy, nevzdelané lidi, starši lidi s demencí, zkrátka že danou otázku zodpoví max. 2 lidé z těch 10, proto mě takový nucený humor vůbec neoslovuje. Český je lepší opravdu v tom, že tam dávají lidi s úmyslem ne zveřejnit jen samé pitomce a i celý pořad, kdy se dobře konverzuje, mi sedí více. Ovšem rozhovory a humor moderatorů a hostů jsou mi sympatičtější více ve slovenské verzi :) tam se pobavím více tímto ()

unclejack

Bol som nútený prehodnotiť svoj pôvodne štvorhviezdičkový prvý dojem. Hej, Andrásy a spol. síce divákov bavia, ale smejeme sa na alkoholikoch, psychicky narušených, nevzdelaných alebo popletených spoluobčanoch. Show sa pasuje za garanciu inteligentnej zábavy, ale v skutočnosti hovorí - Pozrite sa akí sú tí Slováci sprostí! Deväť z desiatich ľudí samozrejme vie na tieto otázky správne odpovedať. Dve hviezdy však ponechávam za zaujímavých hostí - Marcel Merčiak, Peter Nagy a Zuzka Smatanová, manželia Feldekovci... Po zmene moderátorskej dvojice, hlavne kvôli sympaťákovi Forgáčovi prehodnocujem na tri. ()

Maslord

Po dnešku, keď reláciu opustil Gunár a novými hostiteľmi sa stali Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval, jej sledovateľnosť (a snáď aj sledovanosť) dramaticky vzrástla. Svoje pôvodné hodnotenie "*" preto mením na pohodovejších "****". ()

Brundisson

Tomuto programu som vobec nevenoval pozornost pokial ho uvadzala dvojica Andrasy-Vacvalova,ale odkedy ho uvadza Forgac-Zimnykoval tak je to jedna z najzabavnejsich relacii na Slovensku.Z jednoducheho dovodu,pretoze nova dvojica vie naozaj publikum a aj televizneho divaka bavit svojimy vtipnymi hlaskami a poznamkami.A celkovo po odchode Andrasyho tato relacia posobi ovela sviezejsie a zabavnejsie.Preto davam styri hviezdicky. ()