llollita

Brilantní sci-fi. Pro mně pravděpodobně nejlepší, co se týká časových posunů. Terry Gilliam naplno rozehrává hru s Vašimi emocemi a vaším vnímáním. Nestačí mu, že jeho film sledujete - připoutá si Vaší pozornost na celé dvě hodiny a donutí Vás prožít každý okamžik. Jsem si jistá, že svým režijním počitnem dalece překonává výkony herců, které přitom nejsou vůbec špatné. Mimo to scénáři nechybí originalita a vtip. Opravdu dokonalé i po několikátém shlédnutí. ()

Mr.Meth

Naprosto krutý sci-fi. Při sledování tohodle filmu sem se nešel ani vychcat. Velice mě potěšile, že v takle složitym příběhu se nevyskytla ani sebemenší muška. Bruce hrál skvěle a to co předváděl Brad Pitt byl úplnej nářez. Podle mě nejlepší sci-fi, co sem měl tu čest vidět. Bohužel hodně lidí to vodsuzuje, protože to nepochopěj, ale to je jejich škoda. ()

Domtchaa

strasne me to pohltilo ...si pamatuju jak sem po dokoukani sel spat a dve hodiny sem lezel v posteli a premyslel sem nad tim filmem jak to vlastne skoncilo ... vynikajici vykony herecky, pitt jako blazen, zmatenej a tvrdy willis.. moc zvlastni film ..takovyhle filmy miluju ()

e-arthworm

Teprve po druhém (a definitivně posledním) shlédnutí jsem jakž takž pochopil děj tohoto snímku, nicméně můj negativní názor na něj se nezměnil. Vše je příliš překombinované a zmatečné. Není mi jasné, proč technické vybavení podzemní říše budoucnosti vypadalo jak kombinace 19. století + ilustrací z "Verneovek", s čímž by těžko dokázali posílat lidi zpětně v čase. Zejména ona koule na pohyblivém rameni, v níž z různých obrazovek na připoutaného Willise mrkaly oči výstředních "vědců", působila vyloženě obskurním dojmem. Policejní stanice i psychiatrická klinika vyhlížely jak těsně před demolicí, neskutečně depresivní prostředí. Ani samotný Willis se mi zde nelíbil a M. Stowe byla zcela nevýrazná. Naopak Pitt zahrál vyšinutého aktivistu výborně. "Není holčička ! Je doktorka...a já pacient. - Hlavně když ti ho postaví, blbče..." ()

epsyn5

Pitt hrál skvěle,,,asi to byl jeho úkol,,ale jeho role mě neskutečně dožírala,,,stejně jako spousta dalších momentů,,,,maximálně mi tak stoupl tlak. ()

stooper

Film, který mě naprosto strhl perfektní režií, hustou atmosférou a propracovaným scénářem. Nejvíce mě však nadchly výkony Willise a Pitta, které považuji za jejich životní (alespoň prozatím - jsem na Breda zvědavej, jak se předvede v Benjaminu Buttonovi). Snímek, který nejen že musíte zkouknout. Musíte ho POCHOPIT. A k tomu jedno zkouknutí nestačí. ()

dawexx

Pekelná atmosféra, jakou máme u Gilliamových filmů rádi a postapokalyptické inferno zrozené z rozkladu lidstva...mňam, v podání výborného hereckého ansámblu bylo od počátku jasný, že tohle bude fungovat. A světe, vůbec se u mistra Terry "Monty Pythona" nediv! Už první projekce mně posadila do křesla. Bravo! ()

Kašák

Jednoznačné plus tohoto filmu vydím především v geniálnosti scénaře, struhíjící režii a hereckých výkonech hlavních hrdinů. Okamžiky, kdy se na obrazovce objevil Brad Pitt, jsem si skutečně užíval - bezvadné grimasy, gesta . Čtyři hvězdičky proto, že se mi film ještě nedostal úplně pod kůži - dle názorů ostatních ho nestačí vidět jednou, tak mám v plánu ho shlédnout znova. Jinak jednoznačně skvělý kus filmařiny. ()

kejmy

Tři veličiny ve vrcholné formě, Terry Gilliam, Bruce Willis a Brad Pitt. Co víc chtít? Dá se říct, že u Krále Rybáře a 12ti Opic dokázal Gilliam možná poprvé dokonale zkrotit onu Pythonovskou ztřeštěnost, která provázela jeho předchozí díla, a všechnu tu nashromážděnou energii vrhnout do vyprávění složitě vykonstruovaného příběhu. ()

pippo.nero

Naprosto kultovní záležitost!!! Nej sci-fi na téma cestování časem jaké kdy bylo natočeno. Willisova nejdokonalejší role jemuž sekunduje neméně skvěle Pitt ( jen nechápu jak místo něj mohl dostat oscara Kevin Spacey za Obvyklí podezřelí) S čistým srdcem čistých 100% ()

pmultimix

Nejdřív maglajs na entou, ale pak to dává smysl. Ještě po prvních patnácti minutách jsem si myslel, že to bude další střelený americký tuctový přihlouplý film, ale nakonec fakt slušná podívaná. Nevěděl jsem, zda 4 nebo 5, ale nakonec si to snímek zaslouží ()

Lea.inJuly

Před pár lety to pro mě byl film, který mě moc neoslovil. O těch pár let později mě tento geniální snímek dostal. Vstoje tleskám:) ()

Hellbilly

Klenot postapo žánru. Nie vždy dopadne zrážka talentov takto skvelo ako v tejto (v podstate)strhujúcej detektívke o jedinej šanci zachrániť ľudstvo. Bruce Willis predvádza kus poctivého herectva, rovnako Madeleine Stowe a Brad Pitt hraje cvoka tak dobre že mu to až veríte. Napínavý a emotívny zážitok. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil