Nejšílenější úchylky

(pořad)
  • Česko Má podivná závislost (více)
TV spot
Dokumentární / Reality-TV
USA, 2010, 24 min

Mezi námi žijí lidé se zvláštními libůstkami. Pojídají plasty, čisticí prostředky, molitan, pijí lak na nehty, nocují se zapnutým fénem, chovají tisíce koček. Většina z nich by se však své závislosti ráda zbavila... (oficiální text distributora)

sskrblik

Moje závislosti oproti tomuto jsou ještě v pohodě. Zjednodušená "léčba" a konec ve stylu všechno dobře dopadlo + opakování. To mi vadilo asi nejvíce, jinak možná ještě zkusím nějaký díl, spíš ze zajímavosti. ()

Paity

První díl šokuje, další zvednete obočí, třetí si ťukáte na hlavu, u čtvrtého mávnete rukou, u pátého otevřete pivo a posloucháte, co je to v TV za pošuka a dál už nekoukáte. ()

RomeroIsGod

Jedna za nápad. Protože jinak je to píčovina, kde (povětšinou černý) američani prezentujou svý "úchylky". Pokud se žraní pudru nebo lepící pásky dá vůbec říkat úchylka. Jsou to debilové. 10% ()

Hopi

Zajímavá témata, ale zpracování divné. Čekal jsem více sexuálních úchylek, alespoň nějaké ty tradiční, ale to by asi v puritánském USA neprošlo. ()

animario odpad!

Hi, jmenuju se Pídžej, jsem z Kansasu a strkám si zavařovačky vod vokurek do řitního otvoru...I to možná čeká pravidelného diváka týhle úžasný realityshow. Úchylka je už samotný sledování tohohle pořadu. ()

Paulusek odpad!

je hlavně hodně zajímavé, že veškeré úchylky se nachází jen ve spojených státech. čekám kdy USA udělá reality show na to jak se lidé ráno vyspali nebo jak sedí na záchodě. ()

Martinka21

Zajímavý pořad pro silné nátury! ...Ti Američané mají ale divné úchylky, to se musí nechat! (Opravdu bych nemohla sníst gauč,... ale jak se říká: "jiný kraj, jiný mrav.".) :-D ()

phoenixer

Občas slyším, že nejsem normální, ale po shlédnutí tohohle se vždy uklidním. Žrát noviny, pít benzín, nebo nosit u sebe hororově vypadající hlavu panenky.. to je teprve nenormální! Už chápu, proč je Amerika opravdu země neomezených možností. ()

M0NCA

Jako jasný, lidi mají rádi různý prasárničky, zvrhlosti a podivnosti, ale tohle je hodně silný kafe. Takhle, ať si doma dělá kdo chce, co chce, ale ať s tím, sakra, neleze do televize. V tomhle dokumentu totiž tu paní pije benzín, támhle pána eroticky přitahují balónky a vedle je paní závislá na zvětšování zadku... I když, na Amíky možná pořád celkem slabý. Hodnotit si snad ani netroufám, balancuju někde mezi odpadem a plným počtem za ten námět. ()

IvonaK

Klobouk domů před těmi, kteří se ze své závislosti dostali. Některé úchylky byly až nechutné. Třeba ten díl pojídání laku na nehty a štourání se v uších kovovými předměty. Ale nejsměšnější z těch co se z toho nedali, mě přišel 62 letý důchodce, co byl závislý na svých heliových balonkach. Ani se trošku nezarazil a po celou dobu pořadu se choval jak pětileté dítě, když mu kdokoliv něco řekl. ()

habertek

Znám pár divných úchylek, ale toto? Tak to je drsné...mě se tenhle pořad líbí. Je krátký a ukáže vám v každém dílu osudy dvou lidí s podivnou úchylkou a je na co koukat! ()

Mr.nachos odpad!

Po shlédnutí třech dílů musím konstatovat, že někteří lidi, jsou ale vážně magoři. Koukat na to, jak do sebe nějaká dáma hází prací prášek a mýdlo, jiná zase okusuje molitan, jinej maník pro změnu je závislej na svém partnerském životě.....s nafukovaní ančou....A vrcholem všeho je, když jim psycholog řekne, že olizování laku na nehty a pojídání toaletního papíru je zdraví škodlivé a oni jsou z té novinky úplně paf. Nechápu, nerozumím a ani nechci. Každý má nějakou tu úchylku, ale co je moc je moc. Někoho to možná baví a zajímá, ale pro mě je ztráta času koukat na vypatlaný hlavy. ()

PetrKai odpad!

Jakoby si z nás dělali srandu. Možná někdo těma popisovanýma "hardcore" úchylkama opravdu trpí, ale já jim to prostě nevěřím. ()

Hookins86

O tom, že mezi námi žijí ufouni, jsem přesvědčen už delší dobu. Ale že existují lidi s takovýma úchylkama? To je hodně drbnutý. Bůh ví, jestli to není fejk, kvůli sledovanosti. Páč mi příjde prapodivný jíst třeba čistící prášek X let a vnitřnosti mít v pohodě (asi). Takže pokaždý, když vám někdo řekne, že nejste normální, tak si sjeďte jakýkolif z těch úchylárniček a budete toho dotyčnýho mít za vola... ()