Dva výtečníci

• Česko Dva poldové (více)

Bud Spencer a Terence Hill v roli policistů proti své vůli. Nouze a neustálé potíže s mafiány a jinými nepoctivci přivedou Buda do řad policistů, kteří navíc mají tak krásné motorky. V podstatě podobně je na tom i Terence. Brzy však poznají, že služba u policie byla jejich největším životním omylem. Dělají tedy všechno pro to, aby se uniformy zbavili. Ale vždy u nich nakonec zvítězí smysl pro spravedlnost. (Levné knihy)

Ludwajser

Trocha sentimentu kdy jsme jako 10- ti letý kluci vycházeli z kina s velkejma ramenama a hroznou chutí si někoho podat :-)) ()

SNCIS

"Hej! Kde jsou moje francouzský hranolky?" - "Ve Francii." Další fantastická komedie Spencera a Hilla. Tentokrát o tom, jak se ze syčáku stanou poldové. "Hele počkej! ruce vzhůru řekni ty, máš tvrdší hlas!" Jinak rvačky super a scény plynou pozvolna, nikam nespěchá a to je ono. "Tys je nenabil?" - "Řekl jsi vyčistit, ne nabít." Už jsem to viděl snad desetkrát a pustím si to zase, prostě mne vždycky hrozně rozesměje duo Spencer a Hill. - 5 hvězd. ()

bighead

Spolu s Jestli se rozlobíme... nejlepší film ( pro mě) od této dvojice,viděno za komančů v kině, cca v roce 1980 a pak mnohokrát a i teď po 40 letech stále super zábava i pro mé děti,kterým je jako bylo tehdy mě,navíc krásné exteriéry Ameriky 80-tých let,Florida-Miami,placatý káry,policejní Harleye,reklamy na cigára,parádní retro,nelze jinak než napálit plný počet. ()

gggggg

Jeden z vrcholov Spencera a Hilla. V tomto prípade ani nebol taký očarujúci film ako celok, ale mnohé scény a hlášky, ktoré boli nenápadné, ale po tých rokoch si na najviac scén a hlášok spomínam práve z tohto filmu. ()