Polsko,
2023, 8 h 53 min
(Minutáž: 44–45 min)
Epizody(12)
-
Gangsterskie tajemnice (S21E01)
-
Krańcówka (S21E02)
-
Kobieta z autokaru (S21E03)
-
Zamiana (S21E04)
-
Nocny dyżur (S21E05)
-
Numina sunt odiosa (S21E06)
-
Maska śmierci (S21E07)
-
Prawdziwe życie (S21E08)
-
Grzybobranie (S21E09)
-
W sieci pająka (S21E10)
-
Podwójna dostawa (S21E11)
-
Ktokolwiek widział (S21E12)
Hrají
Jacek Feliks Knap
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Sylwia Juszczak-Krawczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Dag (2010) (seriál)
Nelegální (2018) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Beata Fido
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Bondyra
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Liberator: Operace Avalanche (2020) (seriál)
Janusz Chabior
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Zofia Jastrzębska
Polsko
Nejlepší seriály:
Ostuda (2023) (seriál)
Stále tady (2023) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Robert El Gendy
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Natalia Szulc
Nejlepší seriály:
Druga szansa (2016) (seriál)
Marek Kossakowski
Nejlepší seriály:
Velká voda (2022) (seriál)
Liberator: Operace Avalanche (2020) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Wacław Warchoł
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Czarne lusterko (2018) (seriál)
Zmijovisko (2019) (seriál)
Szymon Kukla
Polsko
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Arkadiusz Gołębiewski
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Łukasz Konopka
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Kinga Ciesielska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Krzysztof Gosławski
Nejlepší seriály:
Kruk (2018) (seriál)
#BringBackAlice (2023) (seriál)
Elżbieta Trzaskoś
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Marcin Zarzeczny
Polsko
Nejlepší seriály:
Klangor (2021) (seriál)
Obleva (2022) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)