Polsko,
(2010–2011), 45 h 14 min
(Minutáž: 23 min)
Epizody(118)
-
Episode 1 (S01E01)
-
Episode 2 (S01E02)
-
Episode 3 (S01E03)
-
Episode 4 (S01E04)
-
Episode 5 (S01E05)
-
Episode 6 (S01E06)
-
Episode 7 (S01E07)
-
Episode 8 (S01E08)
-
Episode 9 (S01E09)
-
Episode 10 (S01E10)
-
Episode 11 (S01E11)
-
Episode 12 (S01E12)
-
Episode 13 (S01E13)
-
Episode 14 (S01E14)
-
Episode 15 (S01E15)
-
Episode 16 (S01E16)
-
Episode 17 (S01E17)
-
Episode 18 (S01E18)
-
Episode 19 (S01E19)
-
Episode 20 (S01E20)
-
Episode 21 (S01E21)
-
Episode 22 (S01E22)
-
Episode 23 (S01E23)
-
Episode 24 (S01E24)
-
Episode 25 (S01E25)
-
Episode 26 (S01E26)
-
Episode 27 (S01E27)
-
Episode 28 (S01E28)
-
Episode 29 (S01E29)
-
Episode 30 (S01E30)
Hrají
Łukasz Wabnic
Polsko
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Anna Borzycka
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Piotr Makarski
Polsko
Nejlepší seriály:
Klangor (2021) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Violetta Paprocka
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Andrzej Walden
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Michał Kasprzak-Komarczewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Ultrafialoví (2017) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Adam Konowalski
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Magdalena Suzynowicz
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Włodzimierz Grzęda
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Arkadiusz Gołębiowski
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Jakub Strzelecki
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Marta Wyczyńska
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Amin Bensalem
Polsko
Nejlepší seriály:
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Sylwia Boroń
Polsko
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Maciej Buczek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)