Reklama

Reklama

Resident Evil: Poslední kapitola

  • Německo Resident Evil: The Final Chapter (více)
Trailer 9
Německo / Austrálie / Kanada / Francie / Velká Británie / USA / Jihoafrická republika / Japonsko, 2016, 107 min (Alternativní 99 min)

Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Martin741

Ano.... ale scény nejsou všechno... prostě jde o celek... tedy celkově jak na tebe ten či onen snímek zapůsobil.

Však jsem taky nedávno tady vypisoval scény které se líbili mě a vidíš.... ani 2 a 3 jsem nevynechal.

Samozřejmě, Finální bitka i to co jí následovalo bylo perfektní.... stejně tak scéna z ohnivým nebem.

Ale jinak tak celkově jsem se u Trojky vcelku dost nudil... z tím jak to začalo a pak to pokračuje.

Prostě nekonečná poušť není pro tyhle účely zrovna ideální lokace... asi tak.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

pravdovravny

Prostě jsou filmy... které mají určitý potenciál.... jsou samozřejmě i ty od kterých se nic takového nečeká.

RE serie naštěstí není ten případ.... o to větší grády od toho člověk očekává.

Jako že ta Herní série se drží opravdu zkrátka... :D

Víz, akční scény nebo závodní.... bohužel vše na úkor hratelnosti. :)

na příspěvěk reagoval pravdovravny

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

+sfinx+

Najdi tři rozdílí.... nebo stačí jen jeden. :D

NEMESIS

NEMESIS

Né.... mrtvoly nedýchají... natož Kiborgové.

Proto je to kravina, měli ho nechat čistě v mutanské nekro podobě.

Volně si lítat po městě... on už by se nějak zabavil. :)

Kromě toho to založit na následcích mutace kterou prodělal hrdina prvního dílu až v takové rozsáhlé invazivní formě?

Je naprostá blbost.

na příspěvěk reagoval +sfinx+

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Martin741

Líbí se mi jak jsi napal tu poslední větu... taky si myslím že psát Tyrant... je naprostá blbost.

Ani moc nechápu kdo z tím vlastně přišel? 8)

 

Ale bohužel, opět jsi nepochopil smysl toho co jsem napsal.

takže: Důvod proč se ti líbila 3 je velice prostý.... Velmi jednoduchý scénář, lidštější přístup.... nejnormálnější ze všech dílů.

Zatím co jednička se snažila "úspěšně o něco jiného, dvojka se bohužel bohužel nesnažila vůbec a až křečovitě se držela své herní předlohy až jí doslova vykrádala.

3 se tedy opět vrátila k odlišnosti a jednoduchosti, jelikož to tak lidi chtěli...

Což není zrovna něco co bych já osobně chválil, tedy čekal od podobného snímku... ale někomu se to líbit může.

To je ten důvod a né že se ti líbily jednotlivé scény.

Protože prakticky každý díl měl svoje pro a proti.

takhle to hodnotit tedy nelze. :)

na příspěvěk reagoval Martin741, Martin741

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

pravdovravny

Takze Extinction, co sa mi pacilo :

1. Uvodna scena zo psami, ako Milla bojuje s tymi psami

2. havrany, nasledna zachrana autobusu  a Smrt havranov 

3. priestory firmy Unmbrella,  plus dialogy /obcas dementne, obcas kvalitne / 

4. akcny masaker zombies v Las Vegas 

5. zaverecny  boj Milly s "panom doktorom" 

6 uplny zaver

na příspěvěk reagoval Prometheus69, pravdovravny

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

kukni moje komenty k danej serii. Za najlepsiu povazujem Resident evil 1 z roku 2002. Na tu nema ani Extinction. Dam ti malu radu : zapoj mozog predtym, nez napises nejaky zvratok, to pomaha  ....

+sfinx+

+sfinx+ (hodnocení, recenze)

Martin741

Tak z půlky s hodnocením souhlasím, jen ten odpad ti ani nevěřím :D Tady jsme asi narazili na "pouhých pět hvězd", kde je nutné výrazně odlišit špatný díl od dobrých a tak se dostaneme až na úroveň nejtrapnějších béček, což toto nebylo ;-) že ne..

 

Prometheus: hadicemi nevadily, takové dvě vnější dýchací (nebo jaké) trubice kolem krku - no a? Kdo tady ví, jak přesně vypadá mutant? ;-) Ocelové ty trubky nebyly, tak to nevadí.

na příspěvěk reagoval Martin741, Prometheus69

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Martin741

Když je to taková bomba podle tebe... něco si přece vybavit musíš.

Mám pocit že spíš nevybavuješ vůbec nic ze žádného. Prostě jsi jen zafixoval že Trojka je nejlepší a tím to hasne.... já vím proč je podle tebe nejlepší.

Ale víš to ty sám? To je to oč tu běží....  8)

na příspěvěk reagoval Martin741, Martin741

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Martin741

Ještě jsi nám ani nevyargumentoval čím je pro tebe úžasná právě ta trojka?

Takže prosím neplivej po jiných dílech.... když ani nejsi schopný říct důvod... jako že mozkový výplach není ani stručné shrnutí.... toho co by jsi chtěl tak moc jistě zdělit světu, kdyby jsi mohl.

na příspěvěk reagoval Martin741

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Vlastně je mi záhadou že za ty prachy.... jako že z porovnáním z ostatními filmy co se dnes točí.... že 50talířů vcelke almužna a přitom ty filmy vypadají tak odlišně.... samozřejmě že nejvíc rozpočtu spolknou vizuální efekty a distribuce. Ale i tak... pokud je projekt schopný vydělat 3x toho co do něj bylo vloženo. je to sakra úspěch. :)

i přesto že se to někomu může zdát jako vizuální výplach. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Nebyli zas tak o moc.... dražší.

Mimo jiné že se v tomhle podání RD opravdu povedlo o tom žádná. :)

Pak jsem i já člen tohoto stáda... nebo jsem ten ovčák který to stádo vede? :)

 

Ano ano.... na to jsem úplně zapomněl. Máš pravdu že už to není RE. Což už ostatně nebyl od 4 dílu... kdy zombie vystřídali Las Plagas. V tu chvíli jsem nějak přestal mít tuhle legendární sérii rád. Ale 5 i 6 byli z českou podporou a to se taky počítá. Se týče ovládání.... mimo opravdu NEMÍSTNÝCH  závodních pasáží, jako že OPRAVDU  nemám rád když mě někdo žene! ....Jako že patrná snaha za každou cenu zavděčit se současným trendům a vlivům tempu dnešní doby mě začíná vcelku štvát. Jako že neříkám, že se mi to blbnutí v akčních sekvencích po silnici, které občas doslova vyráželo dech. Nelíbilo, ale prostě pro typického hráče Survivar hororu to může zaskočit.

Jinak jsem neměl z ovládáním sebemenší problém. Hold jsem vyrostl na Conzolích, to že jsem nakonec skončil čistě na PC je smutné... ale zkušenosti 100 ba 1000 odehraných na Gamepad se prostě nezapomenou. :)

Další z věcí co bych pochválil... je tolik zatracovaný inventář... ten kufřík mi prostě moc nesednul. Nebylo to zkrátka ono.

Málo zbraní, ale je možný že jich tam bylo víc... jen jsem ze svými stříbrnými metály  na ně nejspíš nedosáhl. :)

Snad u jedné věci bych měl výhrady a to jsou bossové. Souboje s nimi byli neskutečné peklo... prakticky občas člověk nevěděl jestli jim zrovna ubližuje nebo je jen lechtá... v podstatě souboj ze zmutovaným Simmonsem považuji za nejotravnější souboj z bossem co jsem kdy ve hře porážel a to jsem jednoho dával i 3 hodiny! Samozřejmě v úplně jiné hře... zas taková socka nejsem. ale je fakt že teď už hraji spíš jen pro zábavu...

Tak nevim, jestli teď mám dát i Operation Racoom city a Revelation? Čeština na to doposud nevyšla.... má tedy cenu to hrát? Hrozně rád bych věděl o čem ten Revelation vlastně vůbec je? Jak do toho zapadá co se týče Umbrelly a podobně. Moje angličtina není zrovna z nejlepších, což se nedá ani moc říci o mé sekundární češtině... kéž by mě rodiče nechali raději v tom Německu kde jsem se narodil. hmmm.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Samozřejmě, protože lidi jsou tupé stádo. Navíc byly oba ve 3D, takže lístky byly dražší. ///////

Nevím, co mají proti RE6 ostatní, ale mě vytočily dvě věci. 1)Už to není Resident evil, ale Call of Duty. 2)Hratelnost/ovládání  je příšerná/é.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Martin741, pravdovravny

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Safra... myslel jsem Crise redfilda... no tak to jsem to teda pěkně popletl!

Jill Valentine nemá žádného bratra... tedy možná má, ale CAPCOM o tom zatím mlčí.

REVELATION jsem zatím ještě nehrál, možná tam je něco, jako že tam zase hraje.

Teprve mám za sebou 6 díl... byla k tomu čeština. Jinak dobrej díl. nevím co všichni proti tomu maj?

Snad jen že jsem v těch závodních částech asi 150x viděl continue... ale to snad už do 7 vychytaj. pač má být už poslední a pak zase opět REBORN! :)

Takže dobře.... ale jsou kolegové teda ze STARS.

Myslel jsem Chrise ... jehož sestra je Claire Redfield.

Která se neobjevila nikde nejspíš ve filmu.... dokonce tam snad byla i Cheril, ale tím si nejsem tak uplně jist. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

pravdovravny

To byli RUSÁCI  ty Němče....  :D ty jsi neviděl ty rudé hvězdy, popravdě ten co do něj tak pěkně zaparkoval tu motorovou pilu.... si mohl tyhle nepatrné detajli prohlídnout asi hodně z blízka. Ale kdo by v tomto stál o takovouto pozici co? B)

 

Jojo... to byla jedna z těch dobrých scén, ale je jich tam samozřejmě víc... o tom žádná.

Kdybych to mohl zrekapitulovat.

 

RE1: Úvod - představení úlu, laserová chodba (nikoho nenapadlo rozbít třeba to sklo).

Zlomte vaz! Červená královna se zlobí, žranice ve výtahu, pirsing jazyka a velká grilovačka na kolejích... a samozřejmě spodobnění T-Viru, díky bohu že vynechali tradiční šňupací/žvýkací metody. :) OST!

 

RE2: Jen hodně málo... uzavření města, Lyckeři víz scéna v kostele, skvělé zaparkovaná motorka! Nemesis a hvězdičky... hra na honěnou... aneb super mega juper cuper jump party!  Dáme si to ještě jednou dokola... aneb Nemesis a jeho projevené city, VÝBUCH RACOOM CITY, závěrečná kloňárna, ost.

 

RE3: Kloňárna... aneb jako vejce vejci,  Pejsci, ohnivá bouře víz vrány, hordy zombie kam se podíváš, velká oběť, jako na střelnici, TOHLE je nůž! Ůl2, Painkiller, tele přetahovačka, kostičky po druhé, sestřičky. Ost,

 

RE4: Úl3, Narušení bezpečnosti aneb, hodně zlobivé holky vs kluci, imploze, tak já si beru zpátky aneb pád bohyně. Přílet na zombie hnízdem, šmírovačka se nekoná aneb... jedna sekera vládne všem! Tu máš pár drobásků do úsměvu, zombie krtci, možná bych mohl napsat i závěrečnou potyčku... i když Olgoj Chorchoj Wesker nemuselo opravdu být. )A samozřejmě opět OST.

 

A konečně

RE5: Úvod převinutí času, byla to jen simulace, byla to jen hra, odhalení podmořského komplexu, zkratka... uteč nebo nepřežiješ, řetězárna, aneb kulku chytil skoro každý někdo bude tuhej navždy. Ada, ZBRANĚ!  dva sekerníci těžce narazily.  BARRY, Las plagas, stopaře neberem aneb jízda do pekel, mi si tykáme? , Brýle, velká grilovačka aneb... když jedna kulka do hlavy nestačí, na jedné vlně, elita... z bláta do louže aneb.... šach! Mat bude následovat, OST!

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Související novinky

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

25.05.2017

Zatímco v Hollywoodu finančně selhává jedna herní adaptace za druhou (Need for Speed, Warcraft, Assassin's Creed...), Resident Evil to letos s klidem dotáhnul k šestému dílu. Paul W. S. Anderson ho… (více)

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

Underworld čeká reboot

Underworld čeká reboot

28.08.2014

Upíří série Underworld začala v roce 2003 a o devět let později to dopracovala ke čtvrtému dílu, který vydělal 160 milionů dolarů. To bylo jasné znamení, že válka upírů s vlkodlaky pořád láká do kin… (více)

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

10.10.2013

Netěšte se, neznamená to, že další Resident Evil nebude. Bude, šestka se připravuje a její premiéra je stanovena už na podzim příštího roku. Milla ale nezahálí a po právě natáčených Expendables 3 a… (více)

Reklama

Reklama