One Direction 3D: This Is Us

• Velká Británie One Direction: This Is Us (více)

Hudební 3D film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction natočil Morgan Spurlock, tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry z koncertních pódií i ze zákulisí velkolepých show. Chybět nebude ani komorní pohled do soukromí pětice sympatických mladíků. Skupina One Direction v roce 2010 patřila mezi favority britské talentové soutěže X Factor, do které se mladíci přihlásili individuálně a ž v jejím průběhu vytvořili skupinu. Dnes patří pětice Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis mezi největší hvězdy mezinárodní hudební scény, prodali na 30 miliónů desek a jejich zatím poslední album „Take Me Home" se umístilo na první příčce hitparád ve 37 zemích. (oficiální text distributora)

Diskuze

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Hem.m

Hele,doufám,že jsi tím metalistou pomlouvající hip hop nemyslel mě:D

Jinak jsi to řekl moc hezky:)

Hem.m (hodnocení, recenze)

Allien.9

Ali, ale to máš takhle všude někdo poslouchá metal a pomlouvá hip hop, když ho nemá rád.. Ono stačí jen to, že každému se líbí něco jiného a už tu máš střet někoho a takových lidí já znám dosti, je to jen o tom, že lidi se za prvé nedokáží vyjadřovat slušně a za druhé, že neakceptují jiný názor, takže většinou jejich argument zní: Jsi debil, protože posloucháš to a to..  Neříkám, je to taky názor, ale kdyby řekl jen: Tvůj názor akceptuji, ale mě se muzika, co posloucháš nelíbí.. ..tak by to hned vyznělo líp (I když jsem to asi řekl nějak moc noblesně)..

A k dokumentu: Doufám, že Morgan Spurlock ze sebe vytáhne to nejlepší, protože tady proti uživatelům csfd se bude muset snažit..

na příspěvěk reagoval animaxis, Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Ať se neodkláním od tématu, tak na dokument se určitě podívám a nevěřím, že bude tak hrozný, že bych ho v hodnocení nějak výrazně rozsekala.;-)

Hem.m

Nemyslím sebe, myslím to obecně. Objeví se skupina/zpěvák, kterou/kterého žerou náctileté fanynky a většina ostatních si k tomu naopak vypěstuje averzi, takže pak slyším "ježiš, ta a ta poslouchá ty buzeranty", "chce se mi z nich blejt" atd. (a cituju jen dva lidi, které osobně znám). Už mě to docela štve.;-)

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Já nevím, proč se tyhle věci pořád tak řeší. Já jsem fanynka filmů, písničky moc neřeším a poslouchám prostě to, co se mi zrovna líbí na poslech - jednou to může být rock, pak zase drum 'n' bass, pak zase One Direction. A proto bych měla být bez vkusu? No comment.;-)

na příspěvěk reagoval Hem.m, animaxis

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Řekl bych,že fanynky budou nadšený...Ale já mezi nimi nejsem,tak se to pokusím ignorovat.Jen doufám,že mi to náký popem ovlivněný kamarád nebude vnucovat.

Hem.m (hodnocení, recenze)

Zodiak455

Třeba ti řekne něco tohle: Každý má jiný vkus, ať se ti líbí nebo ne, pokud ti ho nevnucuje, není na tom nic špatného, tím pádem by jsi měl akceptovat, že se to líbí i někomu jinému.. :)

G900

G900 (hodnocení, recenze)

Já osobně si myslím, že je úplně zbytečný se tady vzrušovat... Nikdo z nás stejně není cílová skupina, tak nač se rozčilovat a dokument odsuzovat? Já samozřejmě taky nejsem z něčeho  takového, co chce jen z dočasně otupěných dívek a chlapců nízkého věku vytahat další peníze, ale proč na něčem nevydělat, dokud to sype, ne? Pokud to nebudou dávat měsíc ve všech sálech po celé ČR, může mi to být úplně u zadele a stejně tak všem, kteří to nechtějí vidět, no ne?

Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Jak tuto sračku může někdo poslouchat.Zpěváci to jsou průměrní,písničky mají o hovně a klipy ani nemluvím.Nechápu!

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Nevím, po zhlednutí sebeironického proma k poslední písničce (a zároveň k filmu) u mě 1D "stoupli", protože si v něm dělají legraci nejen sami ze sebe, ale také z celé skupiny a z "posedlosti" některých fanynek. Já se bavila.;-)

beba789

Já fanynka nejsem, jménem znám maximálně tak dva, protože to na mě řve denně z obálek dívčích časopisů.XD Tvůj názor ti taky brát nechci, nevadil mi, reagovala jsem pouze na větu "tolik o tomto skvostu," protože jsi to prostě neviděl/a, toť vše.;-)

beba789 (hodnocení, recenze)

Allien.9

Promiň, jestli se tě to jako fanouška nějak dotklo, ale můj názor mi nevezmeš a můžeš mi klidně psát, že nemám pravdu. Dokument o 5ti klucích, kteří zpívají a přitom nezpívají ani lépe než jiní dnešní zpěváci a kteří mají fanynky díky vzhledu, HLAVNĚ kvůli vzhledu, tak čím si oni zasloužili dokument ? Není to o ničem jiném než o penězích, takže ano, budu tento ''dokument'' odsuzovat, ať se ti to líbí nebo ne. A v žádném mém příspěvku není psané, že tomu dám hned ''odpad''... já se na to totiž nikdy nepodívám, protože ten odpad by to po shlédnutí o de mě stejně vyfasovalo. Do zjištění, že bude film, mi nějak nevadili, ale teď, když vidím, co je kolem něho za komedii...

na příspěvěk reagoval Allien.9

Uživatel beba789 smazal svůj příspěvek.

Michalek (hodnocení, recenze)

Alien-dle mého názoru nenapsala,že dá odpad!,já jej téže nedám ,pokud "tu hrůzu"neuvidím a nebude to hrůza.Ale asi to nebudu ani hodnotit,páč to asi neuvidím.

Michalek

Nemá, páč "tento skvost" neviděl/a a odsuzovat dokument kvůli tomu, že je zrovna o 1D, je hloupý. Pokud to bude nudný, nevtipný, stupidní atd., tak prosím, ale jinak co - z principu "odpad"?

na příspěvěk reagoval beba789, beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Tak tohle ne. Na filmy, které za něco stojí si musíme normálně počkat, tolikrát si nelze lístky zarezervovat týden do předu a na tuhle sr*čku je předprodej měsíc do předu, dokonce to má i půlnočku a i 3D?! O.o K čemu je u tohohle 3D?! Panebože, tak tohle mě zase jednou dostalo. Ještě to můžou hodit do IMAXu a do 4DX.  A nejlepší je číst si, co píšou fanynky na stránky kina... toto je zrovna ze Cinestaru: Directioners... :) Až budete v kině a až Harry zařve Make Some Noise začnem kričet taky :) :) Um?....  Tolik o tomto skvostu.

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Mně tenhle styl nestyl absolutně nevadí, jednotliví kluci působí v různých videích úplně normálně (tzn. nemachrují, dělají si sami ze sebe legraci) a gayové to, Psychopate no.8, taky nejspíš nebudou. To, na čem mají založenou image (hezounkovství, vzájemné "naschvály" na koncertech - pošťuchování, štípání, objímání atd.), je druhá věc.;-)

Takže One Direction vs. Justin Bieber? Rozhodně 1D.;-)

Michalek (hodnocení, recenze)

1-D nesnáším,páč tam jsou ti tři buzeranti-Ten polocikán,kudrnatý gay,světlevlasý Niall.Ty dobré písničky (je jich jen pár)jsou stejně převzíté.Ale i tak jim závidím ,páč ta horda bab ,co se na ně lepí :D

Zemřel dokumentarista Morgan Spurlock

Zemřel dokumentarista Morgan Spurlock

25.05.2024

Svět dokumentárního filmu přišel o jednoho ze svých výrazných představitelů, ve věku třiapadesáti let totiž ve čtvrtek 23. května v New Yorku zemřel americký na Oscara nominovaný dokumentarista… (více)