Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

CitySP

CitySP (hodnocení, recenze)

Jak už tady bylo zmíněno, dopravní prostředky, celkem dost ubíraj na postapokalyptický atmosféře, která dělala seriál o dost zajímavěší a podle mě i dost stěžejní. Každopádně i když to trochu zamrzelo, na pokračování se pořád těším. A pořád jsem zvědavej, co to Jaha objevil :)

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Hild

Vyzerá to parádne, len mi vadí pár vecí: už ukazujú normálne zvieratá a nie zmutované ako z prvých epizód, no a potom... dopravné prostriedky? Vážne?! To trocha uberá na postapokalyptickej atmosfére.

fandapcd

fandapcd (hodnocení, recenze)

Hild

Jo, jo. CW se tady dost překonává. :) Už se těším na třetí sérku, trailer mě pořádně navnadil.

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

No co se dá říct, sice se pořád trochu bojím, ale tohle mě hodně navnadilo!

Uživatel willy1 smazal svůj příspěvek.

willy1

willy1 (hodnocení, recenze)

roning85

Ve čtvrtek (16.7.2015) začalo natáčení 3. série, která bude mít premiéru až v roce 2016. Společně s tím byl ovšem odhalen název 1. epizody, která podle všeho bude první pilotní epizodou seriálu, která bude rozdělena na dvě části.

na příspěvěk reagoval Havaj8

10ananas10

10ananas10 (hodnocení, recenze)

Chcem sa spýtať, bolo niekde uvedené ako vôbec Grounders prežili na zemi ? Či boli v atomových úkrytoch alebo kde ?

na příspěvěk reagoval starpep

Eventyrer

Eventyrer (hodnocení, recenze)

boza7

to síce nie, ale babenky o takých veciach rady tlachajú :D inak, som celkom zvedavá kam to Clark zavedie. odišla do neznáma, nemyslím že sa nejako usadí u Lexe ale možno ju spravia za nejakú samotárku ktorá sa prediera životom tak nejak sama. skutočne som zvedavá kam ju scenáristi zavejú a predpokladám, že sa hlavné dianie zameria na mesto svetiel a celej ten záležitosti. od série k sérii je tento seriál zaujímavejší a zaujímavejší.

fandapcd

fandapcd (hodnocení, recenze)

Eventyrer

Fanoušci můžou chtít, cokoliv, ale jak to vypadá Jason Bellarke zrovna nakloněnej není, teda né v romantickým smyslu. :D Aspoň zatím ne. :D