Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

SPOILER

Fu*k Fu*k Fu*k Fu*k, zase další moje oblíbená postava mrtvá.... Já doufám, že Pike zařve, ale opravdu hodně bolestivou a pomalou smrtí. Jinak opět díl super!

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

Spoiler: No tak, další postava zařvala + vedlejší. A Lexu ještě k tomu hned nahradili nějakou jinou slepicí, takže už se to začíná nelíbit i mě.

Back_At

Back_At (hodnocení, recenze)

Sylviiii

Nechci se pouštět do rozsáhlých diskuzí či někoho urážet (to už vůbec ne!). Jen tu zkusím nastínit můj názor, který mohou sdílet fanoušci především Lexa (prostě to nebudu sklonovat, to se nedělá -.- :D)

Lexa byla pro spoustu lidí (asi především z lgbt komunity) jakousi vůdčí postavou (reprezentující lgbt komunitu) v seriálu, vněmž očividně nikdo neřeší jestli je někdo lesbička nebo gay (ano, v post-apokalyptickém světě se takové hlouposti neřeší).

Dále je zde psychický/emocionální vývoj jimž si postava prošla. "Love is weakness"->"That's why I l-" aj.

Z mého pohledu (setkala jsem se s nadávkami a šikanou kvůli mé orientaci, protože jsem jiná. Ne svou vůlí, ale proto, že to tak cítím. Vždycky jsem to tak cítila.) jsem se v serialu setkala s "nepravděpodobnou" láskou. A když si zúčastněné (Clarke, Lexa) konečně přiznaly jak to cítí, Lexa tak "hloupě" zemře (přeci jen jako bojovnice a vůdce 12 klanů mohla zemřít, řekněme, více hrdinskou smrtí).

To je z mého pohledu to, co nejvíce fanouškům seriálu (a především postavy ADC (Alycia Debnam-Carey)) vadí. Že dostali naději, kterou jim vzápětí sebrali.

Jestli někdo nesouhlasí (což je možné, pravděpodobné, nevyhnutelné...), tak se omlouvám ale jen vyjadřuji svůj názor.

Back_At

Back_At (hodnocení, recenze)

Chen

Vypadá to, že ho štve, že ztratil snad 20-30k flwrs na tt :'D (jak se vyjádřil na Paley festu)

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

Tady se k tomu, co se stalo s Lexou vyjádřil showrunner. A vypadá to, že ho to štve, jak to dopadlo.

na příspěvěk reagoval Back_At

Bellamy (hodnocení, recenze)

zvolsi

JJ máš recht protože v TWD v komiksu umřela už asi polovina z těch asi 15 hlavních postav co je v seriálu stále živa .A už zbejvají jen dva díly nejnovejší řady a seriál opouštějí jen postavičky který dostanou smlouvu na 3-5 dílů a tvůrci si myslí je že to emotivní a že jich bude TWD fans líto.

na příspěvěk reagoval zvolsi

Sylviiii

Ja som Lexu mala rada, ale tento povyk nechápem. Ľudia sú proste tupí (niektorí). The 100 nikdy nebolo o Lexe, ale vždy bolo predovšetkým o Sky People, takže celé toto divadlo je fakt od veci.

na příspěvěk reagoval Sylviiii

zvolsi (hodnocení, recenze)

V diskuzi k TWD vyčítají seriálu, že neumírají žadné hlavní postavy a u The 100 to vypadá, že je pro změnu průser když nějaká umře :)

na příspěvěk reagoval Bellamy

BackPa (hodnocení, recenze)

Lidi, co přestanou sledovat nějaký seriál, protože tam umře jejich oblibena postava, jsou idioti.

na příspěvěk reagoval willy1

Bellamy

Ale zasa až taký odliv divákov ako podaktorí predpokladali nenastal. Epizódy mávajú v tretej sérii priemerne okolo 1.4 až 1.5 milióna divákov (občas sa pohybujú okolo 1.3) tá minulá mala 1.25 milióna... tak či tak si myslím, že to bolo spôsobené najmä tým, že ľudia ešte neboli zmierení s odchodom Lexy a toto bola ich forma akéhosi protestu. Uvidíme ako dopadne nasledujúca časť, aj keď si myslím, že väčšina divákov s The 100 zostane.

na příspěvěk reagoval Sylviiii

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

Všichni se budou těšit na čtvrtou řadu a pak se může stát, že dostane nakonec jen 6 epizod jako u Continuum

Bellamy (hodnocení, recenze)

Jinak na díl  S03E08 koukalo vůbec nejméně lidí ze všech dílů co byli doposud odvysílané :D aby to nakonec po třetí serii nezrušily ale podle mě ještě čtvrtá bude.

na příspěvěk reagoval wee_n, Sylviiii, mima33

JanMarek

A pripraviť ťa o tie prekvapenia? To by sme ti neurobili, len pekne pozeraj! Garantujem ti, že neoľutuješ!

Bellamy

Tak zrovna The 100 bych s FTWD a TWD nesrovnával, protože to by potom ty 2 seriály byla úplná sračka :D. FTWD nenabídlo vůbec nic a TWD se teď sice zlepšilo, ale zatím to nevynahradí ty nudy v posledních sériích. Jediný, takový zapamatovatelný díl byl 5X01. Pak to šlo do kytek. Doufám, že teď, když se blíží Negan, tak kvalita stoupne.

The 100 je pro mě super a rozhodně lepší, než tyto 2 seriály. Každá řada je o něčem úplně jiném a to se mi líbí.

na příspěvěk reagoval Bellamy

zvolsi (hodnocení, recenze)

už to začínalo být zajímavý a nakonec z toho zase nic nebude. Pokud udělají hlavní linii z AI, tak to bude pěkná nuda