Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

Yalka

Yalka (hodnocení, recenze)

Část v Arkádii byla celkem předvídatelná. Nicméně v Polis posunuli děj docela slušně. A ten poslední záběr! Neskutečně se těším na poslední čtyři díly.

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

BackPa

Popravdě jsem se děsil toho, že jsou toho ti tvůrci schopní! Jak to vůbec je s Pikem? Jeho smrt tam ukázaná nebyla ale jen se o ní mluvilo? Já doufám, že se ještě objeví tak, aby ho Octavia mohla pořádně vykuchat.

na příspěvěk reagoval Back_At

BackPa (hodnocení, recenze)

Jsem si tam párkrát říkal... "Tolik jich přece v jednom díle schcípnout nemůže". :D Jinak skvělej díl, sice ne úplně, ale stále je to super díl.

na příspěvěk reagoval jhr

Hild (hodnocení, recenze)

Parádní epizoda, sice takový výplňový díl, ale bavila jsem se. A o příští epizodě ředitel stanice CW prohlásil, že je to jedna z nejlepších epizod.

stoRmjE

stoRmjE (hodnocení, recenze)

Parádní seriál, za 3 dny jsem si dal 2. série akorát mám obavy že 3. série už bude slabší.

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

To s matkou bolo priehladne, po tom ako kiluju jednu hlavnu postavu za druhou bolo jasne ze ju zabije od momentu ako sa ukazala:). Ale aj tak to bolo super, aj ked ju mohol len omracit(to by bol ale uz iny serial).

Inak co sa tyka AI2, naco je ALIE? Preco ju radsej nechce znicit? A co vlastne AI2 dokaze? Lebo na to ze vladne svetu som nejake extra schopnosti nezachytil.

Hild

Mohla si spočítat a tak mohla vědět, že pro to nejel sám, takže tam poslat samotnou matku byla blbost a o zrušení blokády by se jako dozvěděla jak ? Prostě to cele bylo jen pro to, aby se odehrála scéna kde ji zabije a bylo to vymyšleno na úrovni mateřské školky.

zvolsi

K jakým stovkám nepřátel? Blokáda byla zrušena.
A A.L.I.E. prostě doufala, že Montyho matka ho obměkčí, že si bude myslet, že utekla a bude jí chtít pomoct, ten by ji dovedl k ostatním a teprve tam by poslala své lidi. A pro A.L.I.E. jistě nebylo těžké si spočítat, kolik jich pro tu baterii šlo, když Raven ostatní co tam zůstali, viděla. Hold prostě počítala se silným poutem matka - syn. A pak si nemohla být jistá, jestli Monty nemůže ostatní varovat třeba vysílačkou a ti by tak mohli stihnout utéct. Neříkám, že jde o scénáristický skvost, ale úplně mimo to taky není

na příspěvěk reagoval zvolsi

Uživatel Hild smazal svůj příspěvek.

Hild

Tak to už je opravdové sci fi :) Takže tím že pošle jednoho člověka proti stovkám nepřátel a několika lidem co jdou pro náramek by se k ALIE 2 dostala jak ? Jako že by matka nejdřív ukecala sináčka, společně se zbavili lidí co by tam byli s ním a ten by ji pak zavedl k ostatním? A pak co? To by je přemluvila, nebo by je společně se sinačkem všechny zabili ? Průměrně schopny velitel by tam poslal jednotku, ta by je zajala a nechala se dovést k ostatním a ty by pak zabili, jenže to by se pak nemohla odehrát tahle scéna.

To že zabil svou mámu a následně zjistil, že by ji šlo zachránit bylo dobrý, ale to jak se k tomu došlo bylo děsný.

na příspěvěk reagoval Hild, Hild, janejo

zvolsi

Jenže A.L.I.E se chtěla dostat k Raven a hlavně získat A.L.I.E 2 a doufala, že ji tam Monty přímo zavede, tak to zkusila přes jeho matku. Kdyby tam napochodovala celá ta její armáda, tak čím by si pomohla? Zabránila by sice odpojení od Raven, ale nedostala by se k A.L.I.E 2 (což je její hlavní cíl), takto jednoduše mohla zabít dvě mouchy jednou ranou.

tomas.malo , BackPa

Tak znovu :) když to bylo pro ALIE tak strašně důležitý, proč tam poslal jen jeho matku ? Jednoho člověka na území ovládaném nepřítelem, když absolutně nemohla vědět kolik lidí pro tu věc jede. Má k dispozici stovky stoupenců a pošle tam jen ji? To by neudělal ani totální blb.

na příspěvěk reagoval Hild

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

zvolsi

Pozeral si epizódu s otvorenými očami a pri vedomí? Asi nie...

ALIE sa cez Raven dozvedela, že potrebujú ten elektromagnet z výsadkovej lode, tak tam ALIE poslala jeho mamu. Rátala s tým, že ho obmäkčí a zavedie rovno za Raven. A blokáda skončila vydaním Pikea...

BackPa

Tak to je opravdu pravděpodobný :D Kolem nich blokáda, plný lesy nepřátel a mamča běhá sama po lese a zrovna na tom stejným místě, kam sináček směřuje.

na příspěvěk reagoval tomas.malo, BackPa

zvolsi

Pravděpodobně tam poblíž toho místa byla, jelikož svého syna nahlásila sama a na tom místě ho chytili, jestli se nepletu, tak mohla hlídkovat, kdyby se tam ukázali, přeci jenom ztratili kontakti s Pikem, tak to asi bylo nápadné, že se něco stalo. Tak tam prostě hlídkovala (ravděpodobně tam šla dobrovolně a nebyla vyslána A.L.I.E. ), co kdyby se tam syn ukázal, tak ho mohla zkusit dostat zpět na svoji stranu. Samotná A.L.I.E. říkala, že oni by tam nestihli do té doby dorazit, takže na její povel tam nebyla, proto tam asi byla jenom ona.

BackPa

A jak se tam objevila? To ji tam geniální UI jako poslalo samotnou, když to bylo tak důležité a má k dispozici stovky lidí ?

na příspěvěk reagoval BackPa, Back_At

zvolsi

Ty si trapný! Náhodou to bylo udělané dobře a hlavně to, že ji zabil a pak zjistil, že ji mohl "vyléčit", to se mi taky líbilo.

zvolsi (hodnocení, recenze)

to jak se tam oběvila jeho matka sama, jen aby mohli udělat tu scénu kde ji zabije bylo trapný

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Jinak s03e11 další super díl už to má pomalu víc super dílů než šestá řada The Walking Dead a to ještě pět zbejvá :O

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

BackPa

Ten Flash je hroznej nevydržel jsem ani první díl dokoukat do konce ale každého bavý něco jiného :D

BackPa (hodnocení, recenze)

Tak lidi, sleduju Arrow, Flash, Legends of tomorrow, Agents of SHIELD a Daredevil. A musím prostě říct, že The 100 mě zatím baví nejvíce, ale Daredevil je jenom těsně v závěsu, spíše nastejno. Pak chvilku nic a až potom Agenti a Flash, kousek v závěsu Legendy a potom o trochu níž Arrow, který si ale, oproti třetí řadě, trochu polepšil.

na příspěvěk reagoval Bellamy

Hild (hodnocení, recenze)

Zítra vychází oficiální soundtrack ke třetí sérii, tady a tady jsou první dvě skladby.