Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

Yalka

Yalka (hodnocení, recenze)

Za mě byly nejlepší momenty, jak Lexa jedním švihem vyřešila problém s Ice Nation (já jsem jí tu vůdkyni do toho okamžiku stále nevěřila). A pak linka s AI, jak Jaha dával svým ovečkám sníst čipy, ten obřad, to mi připomnělo nejlepší okamžiky z minulých řad. Hlavně jsem zvědavá, jak Jason Rothenberg bude hrát celou linii s AI. To co bylo v S03E07 mě navnadilo dost. Stejně jako v minulých řadách, ukazuje se, že spousta věcí není tak jak vypadaly na první pohled. Pořád je to dobrý seriál. Ale je fakt, že je to zmatené a chování postav je nekonzistentní.

Bellamy (hodnocení, recenze)

S03E08 průmer celkem nuda prostě po výborné a napínavé první řadě se z toho stal Bčkovej seriál...když už tam nějaká akce je tak působý hrozně zmateně a amatérsky.Nesnažim se rozčílit fanoušky seriálu který seriál stále bavý ale dosud ve třetí serii nebyl žádnej moment kterej by mě dostal do varu.Zlatý TWD,GOT,Better Call Saul a Fear The Walking dead ve všem najdu díly které si klidně pustím 2x 3x  nebo scény ale tohle?

Ani se nedivím že tenhle seriál dosud nekoupila žádná česká tevize a ty čtyři co jsem jmenoval ano.

na příspěvěk reagoval BackPa

Bellamy (hodnocení, recenze)

Podle Traileru v příštím díle kancléř pako minimálně dostane po hubě jestli nezařve.

Hild (hodnocení, recenze)

lost815

Naprosto souhlasím, tohle už se dostalo do úplného absurdna, na takovém twitteru už se to nedá číst.

na příspěvěk reagoval jhr

lost815 (hodnocení, recenze)

Hild

Ve ztracenejch umírali jeden za druhým a tady je celej Svět zděšen, že umřel někdo, kdo tam nehrál sérii a půl.cca

na příspěvěk reagoval Hild, jhr

Hild (hodnocení, recenze)

Víc než kdy jindy jsem zvědavá na čtvrteční sledovanost, většina si myslí, že půjde teď hodně dolů, ale já bych se vůbec nedivila, kdyby šla naopak nahoru. O seriálu se teď mluví a píše úplně všude a jakákoliv reklama je dobrá reklama.

na příspěvěk reagoval lost815

Back_At

Back_At (hodnocení, recenze)

po 3x07 se na twitteru a tumblr ztrhla hotová panika ( i mým přiučením :3 ). A ano, jako většina shipperů Clexa jsem přešla na FTWD kvůli Alycie (a první sérka jde).

No jsem zklamaná... Lexa byla má oblíbená postava a líbil se mi vývoj jakým speciálně její postava prošla... Navíc aby ji zabila zbloudilá kulka (náhodou!) jež vyšla z ruky Tituse (doufám, že se to tak zkloňuje) který chtěl Lexu především chránit... Jsem z toho fakt smutná...

Aspoň že Alycia bude ve *SPOILER                             finale (3x16) - pár spoileru (doufám že validních!!) jsem objevila zde: http://lexarke13.tumblr.com/post/140581284445/3x16-the-100-spoilers btw: boris n puke = bellamy n pike :'DD

na příspěvěk reagoval Yalka

Yalka

Yalka (hodnocení, recenze)

Po S03E07: třetí řada se konečně začíná vylupovat, super!!!

wee_n

Tak ono Raven tam zatím neměla nějakou větší úlohu, kvůli které bych si ji hodně oblíbil.

jhr

Nemyslím si, že zrovna ty dva zabijou, to by tam už nezbyla žádná oblíbená postava :D

zvolsi (hodnocení, recenze)

Napadlo tě, že to každý nemusí brát tak vážně jako ty a že jde o srandu? :) Třeba pro ty smajlíky.
Já nemůžu za to že si zapšklá sucharka a sem chodíš, aby sis honila ego.
A jen primitivové používají osobní útoky a posuzují z patra holčičko, nebo chlapečku, netuším co jsi.
Místo snahy o erudované bláboly se zkus trochu bavit, tohle je jen diskuzní fórko :D

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

Smrt Lexy mě moc nepotěšila, protože jsem si tu postav oblíbil ale pořád doufám, že Bellamy se umoudří a nakonec Pika sám zabije nebo jen zradí ale přidá se na správnou stranu. Válka je ale podle mě neodvratná a převrat v Arkádii to nezmění už proto, že může skončit nezdarem a Pike nechá podle mě popravit Kanea a Abby a další opozici.

na příspěvěk reagoval BackPa

fandapcd

fandapcd (hodnocení, recenze)

zvolsi

To tvoje holčičí muchlování asi řeší jenom primitivové. O tom seriál není, možná teda pro ty jednoduchý lidi.

zvolsi (hodnocení, recenze)

Co to tu plácáte ? :) jedinej problém je, že její smrtí končí možnost pokochat se holčičím muchlováním, což je pro oko estéta vždy potěšením, obzvlášť když jsou slečny k světu :)

lost815 proboha jen to ne ! Nic nudnějšího si vymyslet nemohla :(

Jinak je to jak píše wee_n, ona prostě umřít musela, kvůli posunu v ději.

na příspěvěk reagoval fandapcd

wee_n (hodnocení, recenze)

lost815

Spíš si myslim, že dalším z důvodů smrti je ta UI. Vezměte si, že kdyby Lexa neumřela, nevyndá z ní Titus ten čip, tudíž bychom stále o druhé UI nic nevěděli. Ale co když Lexa..nebo alespoň ta UI v ní, je klíč ke zničení té první A.L.I.E?

lost815 (hodnocení, recenze)

Bellamy

Ale to mají lidé čekat tady u tohohle seriálu. Skoro žádný šťastný konce. To není telenovela, a to by si měli uvědomit. Spoiler - Tvůrci jí zabili, protože chtěj zřejmě nakonec clarke dát do páru s bellamym, kteří se vlastně na konec druhý série odloučili.

Bellamy (hodnocení, recenze)

Stejně jak píše hafo lidí že přestaly nebo přestanou na serial koukat kvůli nesmyslným smrtím nejsympatičtějších postav tak mají celkem pravdu.Já jsem si oblíbil Wellse a hned na začátku ho zabijou,pak ten co chtěj chodit s Bellamyho Segrou řikal jsem si celkem simpatická postava a zabije ho ta mlha,tak jsem začal fandit Bellamymu jeho segře a Finnovi Finna zabijou a z Bellamyho udělaj záporáka kterýho ted nesnášim.Ten serial je divnej i když Lexu jsem nemusel.Ted ještě zabijou Lincolna a nebude na to koukat nikdo xD.

na příspěvěk reagoval lost815

Hyena_15

Hyena_15 (hodnocení, recenze)

Asi najhorsie dialogy v seriale co som kedy videl... az na tie dialogy celkom dojimavy pribeh

Eventyrer

Eventyrer (hodnocení, recenze)

SPOILER   SPOILER   SPOILER   SPOILER   SPOILE SPOILER z hľadiska deja bola lexina smrť dokonalá, ale ja trpím ): ): V každom prípade to teraz bude velice zajímavé. Aby nakoniec Clark nebola heda :D :D BOILER BOILER BOILER :D

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Asi jedna z najlepších epizód seriálu. Apokalyptický začiatok a absolútne nečakaný záver. Len tak ďalej :-)

Bellamy (hodnocení, recenze)

Řikal jsem si jak může Alycia Debnam-Carey hrát hlavní roli ve dvouch souběžně běžících seriálech (The 100 a Fear The Walking Dead) a tady mam odpověd...vzhledem k tomu že Fear The Walking dead plánuje kopu dílů jako originální The Walking Dead tak se to dalo čekat...pač ta herečka určitě bude ve FTWD až do konce.

na příspěvěk reagoval fandapcd

wee_n (hodnocení, recenze)

BackPa

SPOILER Asi by pro me bylo prijatelnejsi, kdyby umrela v boji s Roanem, alespon by umrela jsko hrdinka a ne takhle na pytel zbloudilou kulkou. :/ KONEC SPOILERU

Tak tak.

SPOILER

A ještě asi 2 minuty, ani ne, před tou udalostí jsem si říkal "To je postava, co nesmí umřít do konce seriálu" a jeb, o minutu a nšco později má díru v břichu :/

SPOILER