Škoda lásky

Povídkový / Komedie
Česko, (2013–2014), 11 h 35 min (Minutáž: 19–55 min)

Předloha:

Jaroslav Havlíček (povídka), Božena Němcová (povídka) (více)

Karel Gott, Josef Carda, Miriam Kantorková, Jan Skopeček, Martin Hofmann, Otmar Brancuzský, Marek Taclík, Simona Babčáková, Jan Kuželka, Jana Pidrmanová (více)

Povídkový cyklus hořkých komedií o lásce ve všech jejích podobách podle námětů známých českých spisovatelů. (Česká televize)

Recenze uživatele ostravak30 k tomuto seriálu (23)

Host u tabule (2014) (S02E05)

Luboš Veselý a opět s mladou dívkou. Tentokrát však bez rodiny jako spíše podivín. A i vzhledem k jeho charakteru, přes ty touhy, je trochu s podivem, že si domů přivede neznámou holku, která zpočátku nepůsobila vábně. Pak i jeho rozpaky a předstírání působí trochu nevěrohodně. Ale obávám se, že zhruba takto dopadnu já. Ovšem já bych takovou odvahu si v dnešní době přivést doma podobnou holku neměl. ()

Srdce ženy (2014) (S02E06)

Takový klasický filmeček o tom, že když nemůže jeden chlap, zastoupí ho druhý. Žena se nejprve velmi bránila začít si něco s Lukášem Příkazkým, ale pak si dala říct, když už její milý zaklapal bačkorama a to dokonce už na pohřbu. Asi velká láska, že? L. P. si zase začal ochotně s každou, která roztáhla nohy. A osud byl k němu nakonec milostiv. ()

Zamilovaná (2014) (S02E07)

Divák disponující alespoň základní mírou inteligence už znal pachatele vcelku hned. Alespoň Václav Postránecký to trochu zachránil. Na druhé straně, co dovede ženská, když se zamiluje... Rozhodně kratší stopáž by prospěla. Příběh působil unaveně a Hrabala jsem až po přečtení toho, že byl předlohou, poznal zpětně jen místy. ()