Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1
(série)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 1 (více)
Epizody(16)
-
Počerk ubijcy (S01E01)
-
Išči děňgi (S01E02)
-
Čas Iks (S01E03)
-
Avtokop (S01E04)
-
Poslednij roman korolevy (S01E05)
-
Sektor obstrela (S01E06)
-
Opasnyj Svidětěl (S01E07)
-
Chalturka (S01E08)
-
Baltijskij cirjulnik (S01E09)
-
Kto chočet stať millioněrom (S01E10)
-
Něskolko mgnovenij bezumija (S01E11)
-
Strelka (S01E12)
-
Dvojnaja ošibka (S01E13)
-
Raz pljunuť (S01E14)
-
Kollekcioněr (S01E15)
-
Prostoj motiv (S01E16)
Hrají
Jurij Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Děvotčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Zajcev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Ševelkov
Sovětský svaz
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ivars Kalninš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Lásky ve městě (2006) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Děgťar
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dobrý člověk (2020) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jurij Orlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Alexandr Karpuchov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Lev Jelisejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Rajevskij
Sovětský svaz
Jelena Zacharova
Sovětský svaz
Boris Estrin
Nejlepší seriály:
Zlaté tele (2005) (seriál)
Taťjana Ustinova
Sovětský svaz
Pavel Grigorjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)