Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 3
(série)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 3 (více)
Režie:
Alexandr Kolbyšev, Vladimir Ševelkov, Vardan Hakobjan, Viktor Konisevič, Vladimir Krajněv (více)Hudba:
Alexej ZubarevHrají:
Jurij Kuzněcov, Vladimir Ševelkov, Alexej Nilov, Jurij Tarasov, Sergej Selin, Boris Chvošňanskij, Anastasija Mělnikova, Oleg Almazov, Sergej Nikolajev, Anna Ďukova, Taťjana Rjabokon, Dmitrij Titov (více)Epizody(19)
-
Skvoznoje ranenije (S03E01)
-
Čužaja (S03E02)
-
Ključ k razgadke (S03E03)
-
Safari dlja pokojnika (S03E04)
-
Slučajnaja vstreča (S03E05)
-
Častnyj slučaj (S03E06)
-
Dragocennyje pisma (S03E07)
-
Šantaž (S03E08)
-
Černaja metka (S03E09)
-
Padenije v preispodňuju (S03E10)
-
Protěčka (S03E11)
-
Sčastlivčik (S03E12)
-
Sljozy drakona (S03E13)
-
Šou prodolžajetsja (S03E14)
-
Stervjatnik (S03E15)
-
Belyj son (S03E16)
-
Sumasšedšij vzryv (S03E17)
-
Jan i Iň (S03E18)
-
Kurjer (S03E19)
Hrají
Vladimir Maslakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Vybrijenko
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Kapustinskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Rudina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Zamorev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Jegor Kutěnkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Galina Bokaševskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Košonin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Michajlova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Solovcova
Sovětský svaz
Taťjana Tuzova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valentina Nějmorovec
Sovětský svaz
Lana Pauli
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Stanislav Belozerov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Maxim Sergejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Valerij Maljušin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Julija Jakovleva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Blok
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jekatěrina Untilova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Klemantovič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)