Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1 (2004) (série)
Rusko,
2004, 1 h 44 min
(Alternativní 2x52 min)
Scénář:
Alexandr GuselnikovKamera:
Viktor ZubarevHrají
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Ševelkov
Sovětský svaz
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergei Paršin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ivars Kalninš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Lásky ve městě (2006) (seriál)
Andrej Obaruchin
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Šibanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Maslakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Natalja Tkačenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Vladimir Černyšov
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Kupraševič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Frančuk
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Igor Lepichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vasilij Reutov
Nejlepší seriály:
Dobrý člověk (2020) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)