Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1 (2004) (série)
Rusko,
2004, 1 h 44 min
(Alternativní 2x52 min)
Kamera:
Sergej JurizdickijHrají
Jurij Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Ševelkov
Sovětský svaz
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Obaruchin
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Taťjana Pileckaja
Sovětský svaz
Marina Zasuchina
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Natalja Šapošnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Kirsanova-Miropolskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Bedova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Bagmet
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Vladimir Kosmidajlo
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Kuzněcov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Belov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Chomutova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)