Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 3 (2007) (série)
Hrají
Jurij Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Ševelkov
Sovětský svaz
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Chvošňanskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Iosif Košelevič
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Obaruchin
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Merkurjev
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Světlana Bakulina
Sovětský svaz
Lidija Bajraševskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Bočanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Vontov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Dmitrij Grankin
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Mosolov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Oding
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Šipicyn
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alla Oding
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Bessčastnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)