Série(3) / Epizody(52)
-
Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1 (2004) - 16 epizod
-
Opera: Chroniki ubojnogo otděla 2 (2006) - 17 epizod
-
Opera: Chroniki ubojnogo otděla 3 (2007) - 19 epizod
Hrají
Vasilij Serikov
Sovětský svaz
Olga Prochvatylo
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Zlaté tele (2005) (seriál)
Vjačeslav Grišečkin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Alexej Děvotčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Michail Trjasorukov
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Lev Jelisejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Baranov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ivars Kalninš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Lásky ve městě (2006) (seriál)
Andrej Mežulis
Nejlepší seriály:
Spjaščije (2017) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
V ritme tango (2006) (seriál)
Vladimir Ševelkov
Sovětský svaz
Viktor Chorkin
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Solovjova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Natalja Tkačenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Sergei Paršin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Mazurov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Anastázie (2003) (seriál)
Arťom Ančukov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Kirill Poluchin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alisa Grebenščikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Valerij Kucharešin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)