Nacházíme se v blízké budoucnosti, rozsáhlé oblasti světa jsou sužovány ekologickými katastrofami. Proti dalšímu znečišťování vystupuje nyní již mocné hnutí pod vedením reverenda Moselyho. Ten je trnem v oku šéfovi obří průmyslové korporace Turnerovi (Saxon), jenž mimo jiné financuje vývoj prvních kyborgů. Nejlepší z nich, bývalý voják Paco Queruak (Daniel Greene), je vyslán, aby reverenda odstranil. V Pacovi se však na poslední chvíli probudí lidské svědomí a Moselyho pouze vážně zraní. Nyní je mu v patách jak policie, tak Turnerovi zabijáci... (J.Connor)

horor2

Kultovní klasika z italské VHS společnosti, která poskytla mému malému mozečku krásnou podívanou. Daniel Greene má pěkné pracičky, který mi všechno trhá, likviduje, eliminuje a teď bacha... ruku na srdíčko :-D :-D ( Kdo viděl, pochopí ). :-) ()

Stejšn

Tak jsem to právě skouknul. Italská vykrádačka amerických filmů, v německém znění s českým simultánním dabingem a navíc asi 20. kopie VHS. No - vrátil jsem se do dětství. Film sám o sobě nemá moc zajímavý děj, ale za to má spoustu akčních scén (některé nedávají moc smysl) a výbornou osmdesátkovou syntetizátorovou hudbu. Celkově jsem se nenudil a tak nějak příjemně to uplynulo. ()

ac1976

Nikdy se nevrátí pohádka mládí 😀, ale krásne nostalgické spomienky na časy VHS a "úžasný" dabing zostávajú. Talianska vykrádačka Terminátora, korá sa za to vykrádanie vôbec nehanbí (samooperácia ruky). Mojim obľúbeným odporúčam. ()

cerdax2

Krasna osmdesatkova akcni jizda z italske skoly. Cyborg Paco utika pred svym stvoritelem po zamerne zpackanem atentatu. 65% ()

MaxBodycount

Prekvapujúco milé italo ktoré si síce tu požičia scénu z Terminátora, tam zas postavu z Blade Runnera, ale napriek tomu ide tvrdo za svojim a je preto lepšie sa naň pozerať ako na pomyselný zdroj inšpirácie pre Univerzálneho vojaka než ako na klasickú južnú vykrádačku. Pomáhať k tomu môžu drobnosti /bojové postoje hlavného hrdinu budú o dva roky neskôr vizitkou Stevena Seagala, John Saxon, exteriéry občas pripomínajúce pustotu Stopára a opäť John Saxon/, veľkú časť pozornosti však strhne vynikajúci soundtrack Claudia Simonettiho pravidelne navodzujúci dojem, že sa pred vami deje viac a lepšieho, ako sa v skutočnosti deje. ()