Do opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí, zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Je nějaká naděje zastavit blížící se krvavý rituál? Jsou opuštěný dům nebo nedaleký kostel dostatečnou ochranou? Nebo spíše pastí? Najde se pomoc? (Cinemart)

Diskuze

Stallone (hodnocení, recenze)

Přátelé, dostal jsem BAN na hodnocení a komentování filmů. Otázkou je co dělat? Existuje nějaké telefonní číslo na managment kam bych mohl zavolat a domluvit se? Po 11 letech působení zde je to docela nespravedlivé. Chtěl jsem psát navíc i recenze a okomentovat deset tisíc filmů.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel dan_k smazal svůj příspěvek.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Stallone (hodnocení, recenze)

IQ mam mirne pres 90. EQ jako genius. Pral bych si, abych vice rozumel matematicke logice. To se ale naucit neda :o( Stejne jako talent na filmovy zanr. I na to je potreba um. A to vam potvrdi i lide z branze. Hororu jsem videl opravdu hodne. Nakoukano mam. A treba jsem je jeste ani neohodnotil a neokomentoval. Musim vymyslet ten scenar a nabidnout ho.

Lenina666

Lenina666 (hodnocení, recenze)

Stallone

Zkus zavolat na tel. +420 284 016 111, myslím, že ti pomůžou napsat scénář, najít generálního partnera, nějakýho sponzora, dokonce by tě zvoili za vrchního ...  s IQ 35-49

na příspěvěk reagoval TheDon

TheDon

TheDon (hodnocení, recenze)

Stallone

Jsi tu jedenáct let a za tu dobu jsi napsal úctyhodných 27...slovy dvacetsedm....komentářů k filmům z nichž je celých 15! k hororům. Ať počítám jak počítám, vychází mi to na dva a půl komentáře ročně. To je trochu slabý pane horor guru. Jsou tady jiný kapacity.

Yoshitsune

A proč bych tu neměl být garant na horory? Jsem tu 11 let. Na horory koukám přes 20 let každý den. Chci napsat scénář a natočit nějaký horor, až najdu sponzora nebo generálního partnera. Tak proč bych nemohl být zdejší garant? Klidně jím budu, pokud mě zvolíte. Já jsem čestný, inteligentní kluk. Můžu tu vést nějaký kroužek nebo forum o hororech. Byl bych v tom dobrý.

na příspěvěk reagoval TheDon, Lenina666

Yoshitsune

Kdo nechce, nebude nejspíše fanouškem žánru horor. Já nikoho nenutím, já nikoho nelákám. Je to jen doporučení. Každý přeci ví, kdo je tu na horory jednička.

Stallone (hodnocení, recenze)

Tak i dnes jsem shlédnul horor. Kdo se chce inspirovat nebo naopak může si ho přečíst. Více v komentářích na mém profilu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Stallone smazal svůj příspěvek.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

bože, dyt je to tady léta nečí alterego, pobaví, vo tom žádná, ale vy pak vypadáte jako uplný idioti :)

Marceloo

Marceloo (hodnocení, recenze)

Tak aspoň môžeme vidieť, že Stallone obetuje hororom tolko, že ani do práce nemá kedy chodiť. :D

na příspěvěk reagoval TheDon

Uživatel Lenina666 smazal svůj příspěvek.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Stallone (hodnocení, recenze)

Musíš mi věřit, že jsem v tomto žánru opravdový kvalitář. Já nevím jak jinak ti to mám dokázat? Mít sponzora, už točím film.

na příspěvěk reagoval TheDon, Martin741

(hodnocení, recenze)

Stallone

MUsíš pořád všude psát že si odborník ikdyž nejsi? (zatím si nepodal žádné dukazy)

na příspěvěk reagoval Stallone