Spin-off seriálu Pretty Little Liars (od r. 2010).
Ravenswood, mestečko nachádzajúce sa neďaleko Rosewoodu v Pennsylvánii, už po niekoľko generácií sužuje smrteľná kliatba. Nepríjemné udalosti spoja päť neznámych ľudí, ktorí budú musieť spoločne pátrať v záhadnej a hrôzostrašnej histórii tohto mesta, aby zistili niečo o kliatbe skôr, než bude príliš neskoro. (deathmoon)

The_Misfit

Sklamalo ma že bola natočená len jedna séria, síce by som tento seriál označila ako priemerný, istým spôsobom ma bavil. ()

Mis_heel

Pilot byl podle mě fajn..trochu víc strašidelný, takže na další díly se už asi nebudu dívat v noci, ale nezklamal. Už před shlédnutím pilotu jsem čekala, že to bude temnější a záhadnější než PLL. Je pravda, že na to že je to spin-off k PLL, tak je žánrově jinačí - duchové, příšerky atd., ale proč ne. Námět té záhady města je zajímavý a i přes ty "příšerky" je to docela lákavý seriál. Mě osobně se ten námět hodně zalíbil a po pilotu se těším i na další díly, tak doufám, že mě nezklamou :-) ()

Wajny13

Po 3.dílu: Seriál zatím ubíhá svižně, zápletka seriálu vypadá výborně a herecké obsazení také ujde. Na mě je to sice trochu moc strašidelné (nemám ráda horory), ale "záhada ravenswoodu" mi přijde nápaditá, takže budu koukat dál :-) Už se těším na další díly. Prozatím dávám 4*, hlavně jsem zvědavá na vývoj hlavních postav. Ještě mi přijde, že to nemá nic společného s PLL - takže to beru jako "samostatný" seriál :-) ()

xlelusx

Na seriál jsem byla naprosto natěšená, protože jsem věděla, že jde o spin-off PLL a tak jsem možná čekala víc než jsem měla. Ale abych nebyla jen negativní, tak uvítání Ravenswoodu v halloweenské epizodě PLL bylo skvělé. Fotky lidí na náhrobcích, když ti lidé ještě žijí jsou fakt přehnané :-D . Po tomto úvodu, ale seriál trošku padá a myslím, že na něj koukám už jen z toho důvodu že doufám, že se zlepší, protože ze zkušenosti z docela mnoha seriály vím, že seriály mají tendenci se někdy zlepšovat. Nejoblíbenější postavy: Luke a Olivia Matheson ()

lilylove

Na tento seriál jsem se opravdu těšila a zklamal mě.Námět by se dal mnohem lépe využít.Viděla jsem 4 díly a pátý už jenom s přetáčením.Ke zbývajícím se asi nevrátím a nedivím se,že ho po první sérii zrušili. ()

katherine7

Mělo to svůj potenciál, ale pouze to bohužel nestačí. Po pár dílech se z toho stávala až moc fantasy - magorárna. Velká škoda, mohlo to dopadnout mnohem lépe a seriál by klidně pokračoval dál. Za mě 2*.. začátek byl slibný. ()

AdeLinaa

Nejdříve jsem dala 5*, protože seriál měl potenciál. Nakonec dávám 50 %, protože to skončilo otevřeně, nic jsme nezjistili, žádné odpovědi jsme nedostali a nemám vůbec tušení, co to mělo znamenat. Děkuji pěkně. ()

CZmaggieCZ

Bohužel, čekala jsem, že to bude bomba, když navazuje na PLL - spletla jsem se. Docela mě to mrzí, ale co už. Příběh uloudaný a už ani nemám chuť stahovat další díly. ()

Elr

4. díl byl pro mě konečný. První 2 díly super, ale poté děj uloudaný, a už jsem se ani netěšila na další díl. Celkově obrovské zklamání ()

DDCC

OMG! OMG! Já nemůžu jinak! :O Jsem prostě ohromen. Nevěřil jsem, že z toho vznikne seriál přesně podle mého gusta. Neuvěřitelné.. :) Půjdu postupně: Seriál se opravdu pomalu rozjíždí. První tři epizody jsou spíše pro takovou transformaci diváků z PLL na Ravenswood (neúspěšné). Pak ale děj odbočí úplně někam jinam. Nadpřirozeno kam se podíváte, ale přitom stále věříte, že je to možné. (To si u AHS neřeknete.) Horrorová část seriálu je trošku slabá (ale všichni okolo jsou z nich posr...", nechápu vážně proč o.O). Nevím, jestli zde tvůrci nechcou do toho horroru děj zapasovávat nebo jen neumí vytvořit pořádnou horrorovou scénu (asi spíše první možnost). Nicméně zatím v každém dílu se toho stane víc, než v PLL za celou sérii. Seriál vřele doporučuji, možná že i více než natahované PLL a poslední dobou nudné AHS.. :P ()