Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty – třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě..... do vesnice přichází kontrolor z „kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem... (Falcon)

Master19 odpad!

Jestli jednička měla nějaký smysl, příběh, pointu a vtip, tady už nelze nalézt nic. Babka jakože skákající na trampolíně není vtip pro mě, jsem zřejmě intelektuál. ;-) ()

Joe123 odpad!

Troška asi fakt berie inšpiráciu na záchode ked dokáže takú sračku napisať a potom aj režírovať. ()

ghatos odpad!

Vy, kterým se líbí ubohost, hloupost, debilita, přehrávání a nemáte žádné nároky běžte a vezměte si své peníze i potřetí a běžte živit Troškovo obludárium. Tohle má asi tak úroveň Blesku, co prodává smrt I. Bartošové nebo proces Kramného. Za tímhle hnusem se skrývá velice smutné poselství. V naší společnosti se často daří všehoschopným netalentovaným hlupákům. Ti nacházejí (což je ještě horší) velké množství spokojených spotřebitelů. A teď k samotnému hnoji. Jeptiška se chová jako ku*va. Žilková se chová jako blbá ku*va (jako vždy). Místní vesnické nány jsou d*vky. Těm radí staré babky, aby nejlépe uspořádali pořádný grupáč, když už tam přijeli bohatí hokejisti (ti mají IQ šumící trávy). To je Troškův rys. Má rád prostituci, prodejnost a lacinost ve všech podobách. Co se týče babek, tak se Troška rozhodl vynést na piedestal starou nebohou skřehotavou paní bez zubů, jenž se zesměšňuje (její představení je k pláči). Je mi líto, tenhle komentář se nedá psát slušně. Na neslušné lidi platí pouze hrubost. Ničemu jinému nerozumí, jejich inteligence jim nedovolí sebereflexi. -100%...nejhorší z nejhorších septiků. PS: Jeho kritika církve už nemůže být primitivnější. ()

Kosmik 1

O něco málo lepší než první díl. Zde už humor trochu funguje. Některé vtípky dokonce nejsou tolik omleté a občas mě překvapil i vtip, který jsem ještě neznal. Nebylo jich moc (možná 2-3), ale na pobavení už to stačí. Co bylo ale pořád obrovské mínus, byl totálně zhovadilý příběh a marihuanové koláčky kopírující mnohem lepší trhák. To si Troška ukousl poměrně velké sousto a nebyl schopen se s tímto tématem solidně poprat a já to beru jako prachsprostou vykrádačku. Za humor hvězdu dám, ale zbytek je na odpad! 20% ()

Autogram odpad!

Začína to babou na motorke a tým to aj končí. Viac ako úvodné titulky nemá význam pozerať, nenasleduje žiadny ďalší vtip. ()

Jaro.Krafcik

Najslabšie babovresky, jednoznačne. Ponúka ich netflix a zvyšné dve v ponuke niesu. Zaujímavé že aj majú najviac percent, spomedzi troškových výtvorov s babkami. Ťažké, ale veľmi ťažké dopozerať. Ale nakoniec sa podarilo. 1* ()

jenik71

Troškovina (čili trošku ptákovina) jako v případě prvního dílu. Hokejisté tu tentokrát hrají mnohem větší roli a venkovské babky jsou pořád stejné drbny. Není to sice k popukání, ale už jenom za ty koláčky a babku na trampolíně dávám za tři. ()

LexBarker

S přivřenýma očima musím přiznat,že je to lepší než jednička...ale jen o fous.Troška se zoufale snaží vrátit ke stylu jeho o něco povedenějších filmů Slunce,seno a zoufale se mu to nedaří...Možná si myslí,že v komediích herci nemusí hrát,že divák nad vším přihmouří oko...že není třeba zapojovat logiku...No výsledek moc přesvědčivý není...110 minutová nuda,žádný zapamatovatelný gag a přehlídka herecké trapnosti,toť vše. ()

insurgentes

Je jasný, že vstupenkou do mužských rolí ve filmech pana režiséra Trošky je řádně nalubrikovaná prdel. Buzeranti a kryptobuzeranti mají v Babovřeskách rej. Zpočátku je alespoň nějaké tempo, avšak náznak zápletky se velmi rychle vytratí jako pára nad hrncem a co zůstane, je už jen čistá rezignace a beznaděj. ()

MatchencoSouth odpad!

Režisér sa troška zbláznil. V trilógii Slunce, seno sa mu podarilo zachytiť život a živelnosť. V Babovřeskoch 2 život úspešne zabíja. Vtipné situácie boli v celom filme asi dve, aj to som sa len jemne pousmial. Okrem toho celý film vizuálne pôsobí ako reklama na prací prášok. ()

bari68

Vorase, Smolinskeho, Pavse a pod. žeriem. Ale ako herci? :( Ok, haha.... ale než hraný film , skorej to smeruje k ochotníckemu divadlu. Ale je jasné, že toto nie je ten hlavný problém filmu, nie som alibista, ale príčin je tu stále veľa a tým najhlavnejším zostáva, že vtip sa tu separuje na kŕč, topornosť, nevkus a trápnosť. ()

danielosbourne

Druhého dílu jsem se opravdu bál, ale na rozdíl od prvního dílu zde byly opravdu vtipné scény, kdy jsem se musel smát a dokonce to dostalo i nějaký náznak příběhu. Dvojka rozhodně předčila první díl v mnoha směrech. Ale pořád to neni dobrý. ()

Janega

Pokrok oproti predchádzajúcemu filmu je vtom, že je tu nejaká dejová zápletka. A keďže v predchádzajúcom filme nebola žiadna, tak tu sú rovno dve (kontrola z ministerstva a dohadzovanie hokejistov). Bohužiaľ obe zápletky, napriek svojmu komediálnemu potenciálu, sú spravené na hovno. Viac k tomu nejde ani napísať. ()