Vařte jako šéf!

Kamera:

Adam Kruliš

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Nejrespektovanější kuchař u nás několik let napravoval české hospody v televizním hitu Ano, šéfe! a naučil diváky správně grilovat v pořadu Šéf na grilu. Správný kuchař musí nejdříve zvládnout základní řemeslné znalosti – a zábavná kulinářská podívaná Vařte jako šéf! je plná praktických rad, které pozvednou vaše kuchařské schopnosti. Dostanete v ní tipy na suroviny, techniku i recepty, které vás pasují na opravdové kuchaře. Během šesti dílů zaměřených na vejce, polévky, omáčky, úpravy masa, lehká jídla, gril a saláty, ryby a těstoviny dostanou tři mladí kuchařští učni – a s nimi i vy – od Zdeňka Pohlreicha užitečně informace o základech řemesla, surovinách a správné technice vaření. Nenechte si proto ujít jedinečnou novou kuchařskou show a povzneste spolu se Zdeňkem Pohlreichem své kuchařské schopnosti na umění! (oficiální text distributora)

Košoun

Jsem rozpolcený. Určitě dávám 5* za gastronomickou osvětu a snahu předat divákům něco jiného než "vysypeme obsah instatní polévky do hrnce a mícháme". České domácnosti (a nejen ty) to potřebují jako sůl! Ovšem kontrastně k tomu mě neuvěřitelně štvalo provedení pořadu, především ti tři "pomocníci" á la tupci. A ještě jejich srdceryvný kecy na kameru á la americká reality TV. Dávám proto 3*, ale rozhodně doporučuji každému, kdo se chce o vaření dozvědět ty nejchutnější věci! ()

Luk Skywalker

První dva díly v pohodě, ale ve třetím a čtvrtém začali z těch doprovodných kuchařů dělat blbce, jestli je to taktika Zdeňka nebo tvůrců-scénáristů netuším. Takže to sráží hodnocení. Jinak po grilování první pořád, kde Zdenda normálně vaří. Že tu není takový drsňák jako v Ano, šéfe nemá cenu rozebírat lidský byl i v Šéfovi na grilu. ()

papaguy

Kvalitně udělaný pořad. Od toho, co účinkující v kuchyni předvádí, přes interiér, vybavení... Formát šéf a tři sympatičtí kuchtíci má ten správný edukativní šmrnc a Pohlreich se tu chová jako člověk a ne jako bestie (což skalní fanoušci samozřejmě nepochválí, ti mají raději tu bestii);-). Kritiku těch tří kuchtíků v komentářích moc neberu. Mě naopak ten kontrast zkušený mentor / žáci baví. Ocenil bych podrobnější vysvětlování postupů. Mám dojem, že hodně přeskakují (asi aby toho ukázali víc) a pro začátečníka jsou některé momenty trochu moc honem, honem. Ale zase má pořad celkem odpich a neukolébává, což se mi občas u kulinářských pořadů stává. ()

tančísvlky

Pohlreich má zvláštne kúzlo pre obrazovku a nikdy nevstúpi do blata. Konečne sa dostal na samu podstatu obyčajných vecí u varenia. Palec na hor šéfe ... ()

s1r1us

Škoda, že se to uděje tak rychle. Člověk nestíhá sledovat, koukat pod ruce a ještě si to zapamatovat. Do toho všeho se člověk směje těm hláškám. Tento formát se mi líbí rozhodně víc než Ano šéfe, to byla jen show. Jo, a namotivuje to každýho si to jít zkusit. I když jinak nevaří. ()

Psycho.R

Skutečný základ pro začínající kuchaře, podle knížky Vařte jako šéf jsem se učil a můžu říct, že je ze mě výborný kuchař :-D. ()

Miro_CZ

Škoda, že tam jsou ty tři nesympatický figury (hlavně ty dva kluci). Nebýt jich, dal bych minimálně o jednu * navíc. Jinak je to pěkný pořad o vaření, Zdeněk vysvětluje, co a jak i s různými vychytávkami, které nám usnadní život v kuchyni. ()

Zeldur

Konečně nějaký program o vaření, který není založen na propagování product placementů. A Pohlreich rozhodně umí vařit... ()

Milda003 odpad!

Nikdo mně nepřesvědčí o tom, že Pohlreich je kokot.. Navíc jeho učni mají evidentně pripravene otázky a pořad pak působí nepřirozeně - a taky že je.. Jdi se vysrat zmrde.. Nikoho snad mé nadávky neurazí ne? Když je i sám mistr používá. ()

Dave_ff

Mezi současnými rádoby pořady o vaření opět něco smysluplného, obzvlášť pro ty, kdo se chtějí něčemu přiučit... ()

t.b.kat

Velkou chybou tohoto pořadu je, že zde Pohlreich musí komunikovat s kuchaři, kteří tam dle mého jen postávají a snaží se pokládat křečovitě otázky, na které pak Pohlreich odpovídá. Vlastně dodnes jsem nepochopil, proč tam vlastně jsou. Možná proto, aby někdo tu špinavou práci (krájení, míchání) dělal za něj, a je tedy otázkou zda se jedná o kuchaře a ne o přidavače v kuchyni. Jinak stopáž pořadu je dle mého příliš krátká a Pohlreich by mohl trochu podrobněji vysvětlovat samotnou přípravu pokrmů, ale je otázka, zda tím, že se na závěr dělá reklama knihám není tento nedodělek úmysl. Přeci jen, jde vždycky o prachy. Každopádně znám i lepší pořady o vaření, kde se reálně opravdu něco naučím. 2-3* ()

forrest11

Tipy na varenie OK, inak celkom nuda. A navyse dost nesympaticki mladici na cele s tou zenskou, ktora si mysli, ze vsetko vie. Je to ten typ, co rada vsetkych buzeruje a ma pocit, ze ona to robi najlepsie. Je mozne si to vsimnut uz po troch castiach.. bleee ()

ESNYR

Tři a půl chlapa. Parta netáhel zralých na frontu na pracák, se tady snaží okouzlit šéfa, který má velký kozy, jak sousedčina dcera ( je jí teprv 15 ) ()

Nerdvana

Tohle šlo vyrobit líp. Díky těm třem umělohmotným panákům, co Pohlreichovi nahrávají na krutopřísný kecy a papouškují poučky z Ano, šéfe! je to nějak celý na pytel a mám co dělat abych upustila páru a soustředila se na vaření. Celé to působí trochu papundeklově. ()