LadyCarousel

Nic jsem nečekala a taky jsem se ničeho nedočkala. Sledovat to pro mě bylo utrpením a dodívala jsem se vlastně jen kvůli tomu, abych věděla, jestli opravdu bude dost rozumný a udělá co musí. Začátek mě bavil a šokoval, prostředek - hovory s "kočkou" a "psem" - nudil. Konec... dle očekávání. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Hlasy." Ryan Reynolds jako zaměstnanec továrny na vany, který má problém se svými vražednými sklony, halucinacemi a temnou minulostí. Díky tomu může čile rozmlouvat se svým psem Boscem a kocourem Whiskasem, kteří zcela naplňují typické role anděla a ďábla v jeho hlavě. Zpočátku to působí jako přihlouplá romantická komedie, časem se začne vkrádat čím dál víc hororových a vážných prvků,ale film stále zcela neopouští komediální ladění, které je ještě podtrženo závěrečným muzikálovým výstupem, kde je Reynolds veselý a celý v modrém. Popravdě mě moc nenapadá s čím tuhle šílenost vlastně srovnat. ;) Pokud máte rádi Ryana Reynoldse a nevadí vám, sem tam hlava v lednici, tak je to pro Vás. :D Ta scéna, když si osamělá hlava v lednici stěžuje, jak je osamělá a prosí o kamarádku je boží! - 80%. ()

Metastazina

Námět by to mohl být asi silný. Cesta do hlubin psychopatovi duše. Ale ty vole, mě to vlastně děsně nudilo. Humor hodně slabý, dalo by se z toho vytřískat daleko víc. ()