Epizody(32)
-
Kudy ven (S01E01)
-
Dobré úmysly (S01E02)
-
Pokušení (S01E03)
-
Rozhodnutí (S01E04)
-
Madona z Počátků (S01E05)
-
Hřbitovní kvítí (S01E06)
-
Velikonoční koleda (S01E07)
-
Věc veřejná (S01E08)
-
Je to tvoje věc (S01E09)
-
Kdo nedělá, neslaví! (S01E10)
-
Tak na zdraví! (S01E11)
-
Za špatný konec (S01E12)
-
Kouzelná krabička zasahuje! (S01E13)
-
Odhalení (S01E14)
-
Nejpádnější argumenty (S01E15)
-
O hmyzu a jiné otravné havěti (S01E16)
-
Minulost za milión (S01E17)
-
Pozítří moudřejší předvčerejška (S01E18)
-
O rodičích a dětech (S01E19)
-
Tradice dle Potěmkina (S01E20)
-
Divná holka (S01E21)
-
Funus za milión (S01E22)
-
Hodná, zlá a sobecká (S01E23)
-
Sex, pravda a intriky (S01E24)
-
Josefčin styl (S01E25)
-
Politika pro každého (S01E26)
-
Plány zlé a ještě horší (S01E27)
-
Vesnice prolhaných (S01E28)
-
Konečný krach (S01E29)
-
Lidi umí překvapit (S01E30)
Hrají
Milan Slepička
Československo
Nejlepší seriály:
Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Cesta za oceán (2020) (seriál)
Uršula Kluková
Německá říše
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Zdena Herfortová
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Gustav Bubník
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Tři spory (1981) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Lumír Tuček
Československo
Nejlepší seriály:
Historky od krbu (1994) (seriál)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (seriál)
Gynekologie 2 (2007) (seriál)
Jindřich Kout
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Neviditelní (2014) (seriál)
Expozitura (2009) (seriál)
Roman Havelka
Nejlepší seriály:
Vraždy v kruhu (2015) (seriál)
Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)
Andrej Lekeš
Česko
Nejlepší seriály:
Doktoři z Počátků (2013) (seriál)
Zdeněk Piškula
Česko
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Lajna (2017) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Lenka Švejdová
Nejlepší seriály:
Modrý kód (2017) (seriál)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)
Doktoři z Počátků (2013) (seriál)
Simona Vrbická
Československo
Nejlepší seriály:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (seriál)
Létající Čestmír (1983) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
Lucie Kožinová
Nejlepší seriály:
Laskavý divák promine (1994) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)
Vlasta Peterková
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Zdeněk Žák
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Co teď a co potom? (1991) (seriál)
Barbora Jánová
Československo
Nejlepší seriály:
sKORO NA mizině (2020) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)
Radim Novák
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Jan Urban
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Petr Halíček
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Lenka Zbranková
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Jitřní záře (2022) (seriál)
První republika (2014) (seriál)
Jindra Brendlová
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Dobré zprávy (2022) (seriál)