Jake a Charles vezmou Terryho tábořit, ale smůla se jim lepí na paty. Holt pomůže Rose vyřešit dilema a Amy se snaží vydělat na jednom starém vynálezu. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Terry je pod tlakom z blížiaceho sa pôrodu a tak ho chlapi zoberú vyvenčiť na chatu do prírody, kde netečie pitná voda, nejde elektrina ani plyn a cela je prežraná termitmi. Rossa sa zatiaľ vysporiadava s faktom, že musí opustiť svojho priateľa, zhodou okolností synovca kapitána Holta. Prevedenie: Rossu je možné vidieť plakať iba veľmi málo krát a tak si tento fenomén an obrazovke treba náležite užiť. Inak v celku priemerný diel na pár hlodov na chate som sa moc nebavil. 58% ()

Necrotongue

Objektivně bych řekl, že šestá epizoda za víc jak tři hvězdičky nestála. Já jsem ale málokdy objektivní, takže jsem se i v tomto případě nechal zlomit seržantem Terrym Jeffordsem k přihození bonusového kousku. // "Je fakt moc hezký, jak se milujou." "Je to reklama. Na ledničku." / "Našel jsem, odkud lezou ti červi, žerou mrtvou lišku v záchodě." / "Kde je Jake? Vy jste ho snědl, Terry?!" ()