Sígři ve výslužbě

(pořad)

Jejich životem je rebelie. Jejich zbraní je vtip. Jejich důchod je šest tisíc korun a MHD mají zdarma. Dohromady je jim šest set padesát let a nic jim není svaté. Sígři vyrážejí do ulic a jejich kapačky jsou plné smíchu! Eva Holubová, skrytá kamera a partička lidí, která odmítá stárnout. Původní belgický formát Benidorm Bastards (vysílaný v řadě zemí) je unikátní kombinací prvků skryté kamery a skečového pořadu. (oficiální text distributora)

Saxos odpad!

Bohužel nechápu zde jiné hodnocení jak odpad. Projekt Sígrů tak nějak z Evropy proběhl Amerikou a chytla se toho čeko produkce. Jenže smůla, kdo viděl to co bylo natočeno předtím ví, že toto je odporná vykrádačka. Stačilo nadabovat a ne všechno zopakovat v podání českých babiček a dědečků pod vedením "lajdy" Holubové. Samozřejmě převzaty scény s minimální finanční náročností. ()

zoruska127 odpad!

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to trapné. Důchodci se tam snaží (sami sebe, nebo ostatní?) přesvědčit, že jsou stejně dobří nebo snad i lepší, než mladá generace. Vtipné? To ani v nejmenším. Korunu tomu nasazuje nepříjemná Holubová, která se dá snést v některých svých rolích, ale jako moderátorka, to už je vážně moc. ()

Ydrosten

Holubová mě v každém filmu nebo pořadu dokáže akorát nasrat, protože tudle ženskou nemůžu ani cítit. No ale k pořadu : pokud se při dalších dílech vypiluje nedokonalost některých situací- hlavně v mluvené formě - tak se mi zdá že to má nějaké šance na úspěch. Některé vtípky byly trapně divné, ale některé se naopak perfektně povedly. U mě zatím v klidku a dávám 3 hvězdy ( Za Holubovou, bych ale nejradši ty 3 zase ubral ) ()

Lukoboss

Eva Holubová je u toho jen proto, aby se to líp nabízelo a prodávalo, protože jinak je tam úplně k ničemu. Některý vtípky jsou v pohodě, ale jinak nic moc. A hlavně tenhle koncept předvedli už šílenci v Jackass před několika lety, když se Johnny Knoxville a spol převlíkali za staříky a předváděli tenhle humor kolikrát v ještě ostřejším provedení! ()

Wajny13

Poměrně dobrý pořad - některé vtípky jsou opravdu dobré, některé dost trapně - ještě štěstí, že přebývají ty dobré. Na tomto pořadu mě nejvíc "štve" právě paní Holubová (i když mám tuto herečku velmi ráda), její komentáře mi přijdou dost trapné a mimo. Jsem zvědavá na další díly :-) za mě 3* - pobavila jsem se :-) s přibývající mi díly, mi nepřijde až tak dobrý - vtípky se opakují a už se pomalu stávají trapnými 1* ()