Pod černou vlajkou

USA, (2014–2017), 35 h 12 min (Minutáž: 49–65 min)

Hudba:

Bear McCreary

Toby Stephens, Luke Arnold, Clara Paget, Mark Ryan, Hakeem Kae-Kazim, Jessica Parker Kennedy, Patrick Lyster, Langley Kirkwood, Jeremy Crutchley, Tom Hopper (více)

Píše se rok 1715 a nad piráty se začíná pomalu smrákat. Světové mocnosti jim vyhlašují  absolutní válku, protože ohrožují prosperitu zámořského obchodu. Obávaný bukanýr, kapitán Flint, přibírá do své posádky mladého nováčka Johna Silvera a společně se vydávají na výpravu za obřím pokladem, který by mohl zachránit upadající pirátskou základnu… (TV Prima)

Diskuze

Helo

To zase neviem. Inak co sa tyka Anne, tam myslim ani nie je uplne jasny jej osud. Vie sa ze bola vo vazeni na Jamajke spolu s Mary Read, ale nie su ziadne zdroje o tom, ci ju popravili, alebo prepustili. Predpoklada sa ze prezila, ale ktovie ako to bolo naozaj. Ak sa k tomu serial dostane, historiu si pokojne moze upravit :)

Inak aby sme boli k teme, 9 diel bol naprosto uzasny s necakanym vyvrcholenim. Druha seria je spickova.

M.a.t.t.

No právě, ale původně byly obě v posádce Rackhama a o jedný z nich si všichni nějakou dobu mysleli, že je chlap. A když se pak začala tahat s Ann, tak Rachham žárlil, dokud nezjistil, že Mary je taky ženská... teda alespoň takhle tu historku znám já :D

na příspěvěk reagoval M.a.t.t.

Helo

Mary Read hlavne paktovala spolu s Ann, takze sa fakt nuka a divim sa, ze sa este v deji neobjavila. Ale mozno v 3 serii, ktovie.

M.a.t.t.

Tak z Ann už Max lesbu udělala, takže Mary má prostor otevřenej a Rackham bude moct zase žárlit - tentokráte na jinýho chlapa, ze kterýho se pak vyklube ženská :D  (snad to nebylo obráceně a na chlapa si nehrála Ann)

na příspěvěk reagoval M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Vyborne!! Stale cakam, ci sa objavia dalsi znami pirati doby ako Mary Read, ta by vylozene potesila :)

starpep (hodnocení, recenze)

Ta ukázka vypadá parádně, Flint s oholenou hlavou, Černovous, domorodci, drama v potápějící lodi :O

Helo

Hups, ja je uplne prejmenoval :D Moc se omlouvám :D A to jsem chtěl napsat místo Bena jmeno Benji a to je zas upe jiná postava :D Ale tenhle díl byl super uplně mi spadla čelist při té "Hedce" až mi padl kus langoša z úst při obědě  :D Teda já čekal, že vpálí dělem do te ložnice, kde vyprávěl o cestování časem kapitána Flinta :D

starpep (hodnocení, recenze)

Ale předposlední díl Blask Sails :O Duel Vance a Bena :O Ty zvraty :O Headshoty :O U tohohle dílu platí, když se něco sere, tak pořádně :D Ale ten konec na lodi s proslovem byl super, vsadím se, že skalní fanoušci Flinta či Vance skandovali, jak o život :D

na příspěvěk reagoval Helo

Uživatel starpep smazal svůj příspěvek.

M.a.t.t.

Tak já to tipuju na nějaké to "přepadení" ze strany zhrzeného bývalého osadníka pevnosti a zhrzeného bývalého lodního účetního. Ale to je jen takový tip, nakonec to bude úplně jinak. :-)

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Co keby sme sa radsej bavili o samotnom seriali?

Co podla vas videl Guthrie na samom konci dielu? Mne to nebolo uplne jasne.  Inak ma bavi, ako hra kazdy proti kazdemu a divak si nemoze byt vobec isty tym, co bude dalej. Pritom to do charakterov postav, ktore si sleduju vlastne motivacie, plne zapada.

Helo

Nenarážím, ale co zkusit mnohem lepší share servery ze zahraničí, kde najdeš linky, co máš i bez nějakého premia za pár minutek stažený?

KevSpa

Na webshare mám premium, proto hledám hlavně tam... :( A pokud narážíš na torrenty, tak v těch nejedu :)

Helo (hodnocení, recenze)

Co to je za bordel? Webshare ani uložto nemá HD verzi šestý epizody??

SeTTi

Chtěli mít klid na bitku s Vanem? Kdyby je nevyhodila, tak se jim tam z lokálu nahrnou hned po první zavrčení :D

hypnos11

hypnos11 (hodnocení, recenze)

mno, me to odhaleni tedy zklamalo, a to tak, ze dost, tyhle gay sceny jsou ted proste v mode a jsou uplne vsude.

taky jsme se pousmal, kdyz eleanor v plne knajpe zakrici, vsichni ven, a vsichni ji bez jedineho slova poslechnou. ti pirati jsou nejaci slusnaci, asi cetli rychle sipy :)

na příspěvěk reagoval SeTTi

UnholyEvil

UnholyEvil (hodnocení, recenze)

KevSpa

To máš pravdu. A trochu ho i lituju, že to musel tak dlouho tajit. Představ si tu úlevu, když o tom konečně může mluvit! :D Pardon, že jsem tě tak osočila, už začínám být taky trošku přecitlivělá, přesně kvůli tomu, co se teď rozpoutalo na všemožných sociálních sítích.

UnholyEvil

Ne, to fakt nebylo na tebe, to jsem myslela obecně, co se teď děje na různých fórech věnovaných Black Sails, tady se nic takového neděje. :)
No řekl toho víc, třeba to, že tohle o své postavě věděl od samého začátku, pouze to nebylo divákovi až dosud odhaleno. :)

na příspěvěk reagoval UnholyEvil

Zemřel herec Ray Stevenson