Pod černou vlajkou

USA, (2014–2017), 35 h 12 min (Minutáž: 49–65 min)

Hudba:

Bear McCreary

Toby Stephens, Luke Arnold, Clara Paget, Mark Ryan, Hakeem Kae-Kazim, Jessica Parker Kennedy, Patrick Lyster, Langley Kirkwood, Jeremy Crutchley, Tom Hopper (více)

Píše se rok 1715 a nad piráty se začíná pomalu smrákat. Světové mocnosti jim vyhlašují  absolutní válku, protože ohrožují prosperitu zámořského obchodu. Obávaný bukanýr, kapitán Flint, přibírá do své posádky mladého nováčka Johna Silvera a společně se vydávají na výpravu za obřím pokladem, který by mohl zachránit upadající pirátskou základnu… (TV Prima)

Diskuze

Sorry:).

Na druhej strane priamo v prvej vete popise serialu vyssie je presne tento spoiler, takze hadam ma nikto za to nezabije.:)

na příspěvěk reagoval Helo

M.a.t.t. , Helo

Tak predsalen dve hlavne postavy su vymyslene, takze historie sa tvorcovia az tak nedrzia.

Trosku som cital historiu piratov, a Nassau a jedina vec co sa realne udiala a v serialy este z historie chyba je ze pridu spanieli a budu porazeni.

Jedina istota co v serialy je ze John Silver prezije vsetky serie:)

na příspěvěk reagoval Helo

Helo (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.

Já si taky myslím, že když budou chtít, tak si tu historii ohnou. Jakože už to udělali, pokud se tedy nemýlím :) V Black Flag... kdo to byl pirát na tom ostrově, se kterým tam hráč ztroskotal a pak ho tam naháněl a zabil (nebo nechal nebo jak to bylo?), to byl Vane nebo Rackham?
Stejně tak příběh kolem Anne Bonney a Mary Read mi tam nějak schází (nebo už je to po?). Hornigold, pokud vím, taky zdechl jinak a ještě předtím, než ho ten hurikán nahnal na skaliska, tak stihl chytit a popravit pár pirátů včetně Rackhama. Drželi se však aspoň toho, že se z piráta stal po královským pardonu jejich lovcem.
Zkrátka bych se nějak nespolejhal na to, že se budou držet historie :)

na příspěvěk reagoval Gertrudo

Gertrudo

Vzhladom na pevne danu historiu v tomto maju mensi manevrovaci priestor. Aj ked je zase pravda, ze sa nemusia drzat uplnych detailov, napokon ani jeden pirat zatial nedopadol uplne identicky v skutocnosti a paradoxne piratsky Assassin's Creed: Black Flag z tohoto pohladu funguje lepsie :) Uvidime, ale tiez som velmi zvedavy.

na příspěvěk reagoval Helo, Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Ako myslite ze sa to bude vyvijat v dalsej serii?

Obsadia pirati nassau, alebo najprv nechaju spanielov nech zhodia guvernera a potom obsadia mesto, alebo najprv obsadia nassau a potom budu bojovat aj so spanielmi? Pripadne sa spoja s guvernerom alebo spanielmi?

Maloktory serial ma takto donutil rozmyslat co bude dalej.

na příspěvěk reagoval M.a.t.t.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Wurgh

piratske filmy a serialy to mali priserne tazke, kym neprisli Pirati z karibiku s Deppom. Potom uz akosi sa mizda, ze tato tematika zaziva filmove vzkriesenie, a to je jedine dobre

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

som zvedavy keedy sa to bude dat stiahnut v CZ dabingu. Zvladam aj klasicky, ale tam casto musim visiet na kazdej jednej vete, a to nie je sanca

Wurgh

To hodnotenie praveze ide neustale nahor a vzhladom k tomu, ze po prvej serii bolo v modrych cislach, je viac nez dobre.

Wurgh (hodnocení, recenze)

Finále mi vzalo dech. Musím říct, že přestože u spousty filmů a seriálů snáším slabé hodnocení, tak opravdu nechápu 74% u Black Sails. Skvělý herci, scénář no prostě vše. Je tedy pravda, že tématika pirátství není příliš populární a lidé lépe reagují na velké historické bitvy apod., ale i tak.

Na druhou stranu je pravda, že některá inteligence hodnotí po pilotu...

na příspěvěk reagoval M.a.t.t., Martin741

KeineLust

KeineLust (hodnocení, recenze)

myslim, že když prosáklo, že Stars chystá pirátskej seriál, všichni si to představovali práve takhle. posledních 15 minut je na šestou *. čekání na další sérku bude fakt dlouhý. until then, i remain Long John Silver.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Tak posledny diel tretej serie, vratane finale fakt super. Takto vznikaju legendy :)

Mia...

Mia... (hodnocení, recenze)

Prosím, nevíte, kolik má pvní řadu epizod? Našla jsem jen osmou a dál nic, je to správně?

na příspěvěk reagoval Eržik

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Finále jak se patří... No a podle všeho bude další série spíše o Long John Silver než Flintovi a to je také dobře :-)

RivenzGS

RivenzGS (hodnocení, recenze)

Tak to čekání bude neskutečné utrpení. **Spoiler** Musím říct, že jsem opravdu na malý okamžik myslel, že je Hobbs zradil. Souboje vynikající, hudba na jedničku. Top díl :) **Spoiler**

Helo (hodnocení, recenze)

anomandaris

Nebylo právě. Narozdíl od jiných smrtí jen na efekt v jiných seriálech, tak tady to očividně bude dost důležitý pro příběh (Černovous, guvernérova popularita)

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

SPOILER: Cisto z hladiska historie Vane, ani ako vacsina realnych piratov v seriali nezila stastne az do smrti. Ich osudy su teda viacmenej jasne, jedine co si tvorcovia mozu upravovat su situacie v ktorych tomu dojde. U tejto postavy tak tomu bolo, pretoze keby sa mali drzat skutocnych faktov (z tohoto hladiska paradoxne lepsie funguje Assassin's Creed IV: Black Flag), vobec by sa im to nehodilo do deja. Samozrejme ma mrzelo, ze na to doslo tak skoro, ale aspon moze Blackbeard rozputat peklo :)

Uživatel M.a.t.t. smazal svůj příspěvek.

Uživatel M.a.t.t. smazal svůj příspěvek.

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Helo

tak podle mě to bylo zbytečné, jen aby šokovali, takové umělé... Navíc co si budeme říkat, v této sérii to táhl, jelikož Flint začal nudit o ostatní charaktery jsou takové mdlé...

na příspěvěk reagoval Eržik, Helo

Zemřel herec Ray Stevenson