The House on Cuckoo Lane

Režie:

David Hinds

Diskuze

Karlos80

inak karlosi, mal by si sa naučiť nahadzovať minutáž, najprv si dal 35, teraz 33 a robiť sa to má od načatej minúty hore, takže ti to mením na 34

na příspěvěk reagoval Karlos80

ash99

ash99 (hodnocení, recenze)

Hmm, prave ku mne docela dorazil jeden zaujimavy nazor od jedneho týpka z chatu na CG. Ten tvrdi, ze cely tento "The House on Cuckoo Lane" je len podrh, fake. Tvrdí, že bol natočený v roku 2009, človekom (konkretne "by film student"), ktorý neskôr natočil segment z This Changed Earth (2011). Tamten segment sa týka práve tohoto filmu a opisuje ako ľudia našli "The House on Cuckoo Lane". Preto vraj on sám natočil "pôvodný The House on Cuckoo Lane".  Ďalej píše, že videl jeho ďalší film z roku 2009, kde hrali tí istí herci a jeho napisi boli v takom istom fonte ako aj tento filmik...

Tento jeho nazor ja akokolvek nevyvracám, ani s nim nesúhlasím, pretoze zatial som nevidel ani jeden zo spominanych filmov (ale zajtra vecer tento davam). Len som tento jeho nazor chcel sem napisat, ako mozne zamyslenie a podmet na diskusiu. "This Changed Earth" je zatial iba na CG, mozno by bolo fajn, keby aj ten mozno niekto casom hodil niekde pre filmovu verejnost :-D

na příspěvěk reagoval ledzepfan, Tom_Lachtan, Karlos80

ledzepfan

ledzepfan (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Hele tvl-kámo klid - jako, nic proti ničemu...Nadávejte si tu jak chcete... ale Doktore-ty drogy do toho fakt neplantej.. nevíš o čem mluvíš(to neber jako útok ale jako fakt) a akorát tu haníš něco co je celkově složitější a nezaslouží si to rychlé soudy ani rozpatlávání na filmových diskuzích.

Flipnic

no, jediné čím som sa previnil, že som pomenoval stereotyp ktorý používaš, v diskusnej miestnosti slúžiacej na menovanie užívateľských stereotypov, bez toho že by som ťa menoval.že to niekto uhádol neni moja vec. a ty inteligent, ťažko nad vecou, ma nazveš kokotom.čo s tebou akože mám robiť?moj názor že si chudák aj s tvojimi kauzami, nechal by som si ho pre seba ale ty si o to sám hovoríš.jak často musím brať lsd aby nešlapalo neviem, fetka si tu ty a preto máš aj následne zkreslené názory na film, čo je mi ukradnuté a nechal by som si to po minulajšku, kde si ukázal že s tebou nejde diskutovať, ked si iba napísal pár nadáviek a dalej nereagoval,nechal by som si to pre seba.ale toto čo ste tu s karlosom predviedli s týmto filmom, to je čistá skurvenosť.mne sa to síce nejakým zázrakom páčilo (aj ked nejsom na podobné veci), ale normálne som rád za tých pár odpadov a že vám to nevyšlo a spadlo do modrej. to máte za vašu aroganciu, ty atrapo

na příspěvěk reagoval ledzepfan

ledzepfan

ledzepfan (hodnocení, recenze)

Jsem sám, kdo to mluvené slovo nebyl-z velké části-schopný chytat? Necítí se někdo s dobrým uchem na přepis? ;)

na příspěvěk reagoval JohnMiller

Tom_Lachtan

Žádný kádrový posudky, ten film by časem stejně získal každý, nezapomen že z těch co by ho už měli stáhnutý, by ho časem dal někdo někam bez hesla. když napíšu zdroj, tak je to konkr.v tomto případě člověku prakticky k ničemu, tam se člověk stejně nedostane, kdyby to byl jiný film tak snad i není problém, tenhle je jenom na cg. Jnak já takhle filmy nikomu nehledám, občas mi někdo napíše že ten film co sháním má a že ho semnou za něco vymění, ale já jim stále dokola všem píši, že filmy neměním a že si vše za čas seženu sám (ono toho je dnes už strašně moc k sehnání, každý rok je znát, postupem času vyjde snad úplně vše), že můj bazar slouží čistě pro moje soukr.účely, jako taková kartotéka, kde vím že ten film sháním, nebo že ho mám, že se mi neztratí atd..

Flipnic (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Vzhledem k osobnímu nadhledu a sebejistotě, Tvýmu trapnýmu vystupování nemám nikdy potřebu s uživateli jako Ty diskutovat ... Ani se nějak obhajovat = "Vůbec mě neznáš, tak drž hubu."

"Kauza LSD" :-DDD ... je velice vtipná kritika, kterou jako kritiku neberu. V rámci sebepoznání a osobnostního růstu neznám moc kolegů v psychologii a psychiatrii, kteří by si LSD sezením alespoňjednou neprošli .... Je to běžná praxe, i když se o ni nehovoří. Kdybys tomu rozuměl, tak víš, že po opakované dávce LSD přestává na člověka účinkovat a je třeba aspoň měsíc jej neužít, aby se vrátil původní účinek ... takže nepiš kraviny, kdyžtěmto věcem nerozumíš ... :-D

Tím končím svoji diskusi zde, pomlouvejte si mě kdo chce jak chcete, mám důležitější věci a zajímavější hlavně ..na práci.. ;-)) Mějte se pěkně pánové ... :-))

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Karlos80

rozhodně si  nemyslím, že bys ho měl automaticky někam házet, ale z mnoha příspěvků to vyznělo tak, že aby se k němu někdo dostal, musel by projít kádrovým posudkem, taky jsem už několik filmů takhle poskytl, nebo alespoň dal vědět o jejich existenci někomu, kdo je roky evidoval v bazaru, či se na film v poště dotázal, zarazil mě právě jen ten způsob.

na příspěvěk reagoval Karlos80

Karlos80 (hodnocení, recenze)

Nejen kvůli okolnostem, samozřejmě každý chce být trochu záhadný a tajuplný, a rád čas od času machruje, baví se tím  vším, baví se nadtím co nikdo jiný nemá a jentak hned nesežene, jj už od přírody je člověk tak trochu škodolibý, já bych neměl problém to poskytnout lidem kteří mne v poště o film slušně požádají a poděkují. Nechci se vytahovat - ale ten film tu nikdo nezná a to ani celosvětově, ví o něm skutečně jen pár lidí na celém světě, já ho taky objevil z ničeho nic - byla to spíš taková náhoda. Vyhledával jsem slova ultra-rare, underground atd a pak jsem na něj narazil. Pak sem tady založil profil, film ohodnotil a okomentoval, poskytl prvnému zájemci a pak už to jelo, fanda fandu si vždycky najde. Navíc plno lidí mělo nebo má tentýž zdroj, takže to není problém, pak je problém se jen dohodnout mezi sebou. No a co z toho nakonec člověk má? Je to přesně tak jak psal čuněk, mě také nedá nikdo nic zadarmo, tak proč bych to měl dávat hned (na pokyn někoho) zadarmo a veřejně někam sám. Některé věci stojí také docela úsilí, snahy, nervů a taky ratingu. Není to tak jednoduché jak si myslíš. Nic..ale zase at to lidi vidějí, je to fakt hodně zajímavé a neobvyklé, snad to vysoké hodn., ještě nějakou dobu vydrží, než se to tu posere, hlavně že se to zatím líbí.. Ale už ted jsme ale unikátní v tom a troufám si říct že jako jedni z mála na celém světě, že film vůbec evidujeme, diskutujeme nadním, hodnotíme ho a komentujeme, to nikde jinde hned tak neuvidíš.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Karlos80

hele, tímhle v podstatě tvrdíš, že je to zajímavé jenom díky okolnostem, nikoli kvůli filmu samotnému..

Mimochodem, díky ti, záhadná osobo, film je to zajímavý

Karlos80 (hodnocení, recenze)

ok, ted si to už můžeš v poho stáhnout díky nějakému dobrákovi který se ani nepochlubil. Mělo to bejt na heslo, někteří lidi díky blbejm kecům si snad ani nezaslouží takovou pozornost (hezky to vše vystihl snared a s tím já souhlasím), bohužel ted se z toho za chvli stane masová komerč. záležitost (a bude po záhadě), což zcela pozbývá svého původního smyslu, včetně lidí kteří to pustili ven, jen v rámci jednoho fanouškovského webu.

na příspěvěk reagoval cunesk8, Tom_Lachtan

Karlos80 (hodnocení, recenze)

Já se od toho též distancuji, nevím kdo to tam dal, pokavad to nebyl někdo z hodnotících uživ., tak pak zřejmě někdo kdo sleduje tuto diskuze a má přístup na cg. Je to jeho čistě jeho věc, on sám ví nejlíp co dělá..

Uživatel cunesk8 smazal svůj příspěvek.

tak. a je to tam!!

smola chlapci, bolo to od vás sebecké ale nevyšlo to.

a opäť sa raz ukázalo, že flipnic je ignorant a body dostáva len od dementných detí, veriacich jeho populistickým komentárom.to je tak, keď je niekto permanentne na LSD a ešte to sám priznáva

na příspěvěk reagoval JohnMiller, Flipnic

Flipnic (hodnocení, recenze)

Pro mě osobně je ten flick fakt max hodně dobrej ...

Teď se to snažím vy trdla hodit zDVD do PC a na nějakejweba nejde mi to ... Asije to sakra zakletý!! :-DDD

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

ash99

ash99 (hodnocení, recenze)

Karlos80

Ak budes taky dobry, hod si moje meno tiez do dennicku, bol by som mimoriadne vdacny...diskusiu sledujem od zaciatku a mam maximalny zaujem vidiet toto dielo a urcite vysokym hodnotenim setrit nebudem ! Uz tych 5 minut z youtube ma dostalo do prekrasneho tajomneho stavu :-)

...este mam jasne spomienky z tej multi-bizardnej atmosfery z Begottenu ... Viva la avant-garde, friends !