Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

Diskuze

Yesqward (hodnocení, recenze)

"Ilumináti sú viac ako BOH! Toto je Troškov film! Zaspamujme ho!!!"
"Pridaj sa k nám! :O"

Yesqward (hodnocení, recenze)

Skús sa naučiť, čo to slovo znamená, a potom tak nazývaj ostatných, pubertiak

Yesqward (hodnocení, recenze)

Po prvé, žiadne hnusné ksichty to nevyhľadá, asi si to zle vyhláskoval, analfabet. Po druhé, len si krásne dokazuješ svoj dementizmus a vek pred ostatnými svojimi poznámkami o vyhľadávaní môjho mena na googli (wtf?), o akomsi hnusákovi, pýtania sa na vek, opakovaním toho čo som už povedal, vychvaľovaním sa svojim nereálnym IQ, machrovaním sa s tým, ako si nespravil vodičák, čož je skôr na zaplakanie, a samozrejme tým, že sa hlásiš ku iluminátom.

Yesqward (hodnocení, recenze)

Je pekné, že sa bavíš na inteligentných ľuďoch. No a pokiaľ viem, nevyvinutým pubertiakom ktorý ešte nemajú 17 na Slovensku vodičák vydať nemôžu, musíš počkať 4-5 rokov, potom to skús znova.

Yesqward (hodnocení, recenze)

Tebe sa zdajú moje príspevky ako plytvanie sily? Nepíšem toho nejak extra veľa a nevysiľuje ma to, skôr sa na tom bavím..

Yesqward (hodnocení, recenze)

Skús povedať aj niečo, čo som predtým nepovedal ja, čiže niečo originálne. A ty sa pokorený cítiť nemusíš, o to mi vôbec nejde, že by som nedajbože ubližoval nejakému polodementnému dieťaťu..

Yesqward (hodnocení, recenze)

Keď moje chovanie je detinské, prečítaj si tie výplody, ktoré si tu napísal. Koľko mám rokov, do toho ťa nieje absolútne nič, ale súdiac podľa toho, ako sa tu vyjadruješ a aký si idiot, ešte nemáš úplne vyvinuté rečové schopnosti, čiže si odo mňa určite mladší, to ti môžem garantovať.

Yesqward (hodnocení, recenze)

Ja si to nemyslím, ja len súdim podľa toho ako kokotsky sa správaš, idiote

Yesqward (hodnocení, recenze)

Od idiota čo si myslí že patrí k iluminátom nikto nečaká že pochopíš čo je zábava

Bemiurg

Bemiurg (hodnocení, recenze)

Ano, je to blbost, ale přesto velká zábava. A trojka je imho zase o chlup lepší jak předchozí díl.

btw viděl jsem na silvestra v Cinestaru v předpremiéře (jen info pro lidi, co tu píší, že film ještě nemohl nikdo vidět - asi netuší, že nějaké předpremiéry existují)

---sfad

---sfad (hodnocení, recenze)

easer07

To nic není, já nechápu ty, co už po 5 minutách hodnotí (zpravidla odpad) nebo nedejbože ty, co hodnotí aniž by to viděli.