Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

Diskuze

luphick

Hodnotíš film, kterej možná sračka je aniž by si ho viděla a ještě k tomu píšeš komentář. Promiň ale blbec seš a jen proto že si holka to odvolávat nebudu :) ... Navíc jsme vlastně na CSFD takže je to normální ;)

luphick

luphick (hodnocení, recenze)

Paulie88

Blbcovi? A jinak jsi v pohodě? Promiň, ale nehodlám vyhodit peníze do vzduchu za něco co za to ani trochu nestojí. Tyhle Troškovy rádoby komedie stojí za pendrek a humor v nich obsažený je tak pro lidičky ze základních škol. Je snad svoboda slova a můžu vyslovit svůj názor na film dřív než ho uvidím.. u jedničky a dvojky jsem nevydržela déle než deset minut, když je film volným pokračováním asi těžko mě zarazí do sedačky na delší dobu. Až si budu chtít vymýt mozek, prosím, ale já ho ještě nějaký ten pátek budu potřebovat

na příspěvěk reagoval Paulie88, Stejšn

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Na CSFD nic jiného čekat nelze. Aspoň že ta borka jedna smazala ten trapnej komentář kde se ještě chlubí tím jak to neviděla. Ale hodnocení odpadem pro jistotu zůstalo.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

protože to neviděli, ale tak nějak mají potřebu, dát tomu zaslouženě odpad, pač ono jít s ostatníma je tak trochu povinost, ale tohle neni jen u tohle filmu, kterého se určitě nezastávám, laicky řečeno ovečky no :))

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Stejšn

tak to nevím, budeš muset se ho na to zeptat ... já taky tuším, že to bude hrozné, ale netrpím sebemrskačskými sklony, abych na to šla do kina. Já jsem doteď nebyla schopna to zhlédnout ani v tv zadarmo. Viděla jsem jeden díl Kameňáku a řekla jsem si, že tyhle Troškoviny skutečně můžu vynechat. Pro mě je plytký, suchý a třeskutě nevtipný humor, jakým oplývají Troškovy komedie, něco, čeho se účastnit opravdu nemusím.

Stejšn

Stejšn (hodnocení, recenze)

Čtu si tak první hodnocení a konkrétně uživatel "psychous3" - fakt NECHÁPU, proč na to teda takovýdle lidi do toho kina choděj? Je mu jasný že to bude hrozný, je to třetí díl kde dva předtím byly hrozný, ale do toho kina na to jde. Proč???

na příspěvěk reagoval Ainy

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Sice sem to neviděl, ale koukám tu a vidím 3 komentáře a jeden už odpad aniž by to ten člověk viděl.

Co je proboha tohle za portál když povolíte blbcovi jako luphick  (zřejmě dokonce holka) komentáře k filmům a jejich hodnocení ...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ainy, Martin741, luphick

RyuzakiSE

RyuzakiSE (hodnocení, recenze)

Třeba nás třetí díl překvapí a bude daleko lepší, než ty předchozí dva... možné je vše.

Cvachetka

Cvachetka (hodnocení, recenze)

Nejvíc se mi líbí, jak tady potřebují někteří „intelektuálové" nadhodit jaké to bude hovno. Asi aby si někdo zdejší o nich nemyslel nic špatného. Pitomci :-) Jo diskutovat je dobré, negativní kritika taky v pohodě, tak to je, každý jsme jiný. Ale přijít a jen třeba říct, že to bude sračka...přijde mi to úplně zbytečné. A ještě se někteří i hádají, a to kvůli...filmu? No nic, jdu raději žít.

na příspěvěk reagoval zuzuskrembl

MilanR

MilanR (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Samozřejmě bych dal přednost Návratu krále v rozšířené verzi, ale jednou si na třetího hobita zajdu, čistě jen proto abych to viděl komplet.
Pro příště dám, ale přednost knize. Řekl bych, že přečíst Hobita je rychlejší než shlédnout jeko filmovou podobu. :)

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ainy

hlavne sa netvar ako ynteleguan, to ti tuna neuveri snad nik. Apropo, Babovredom 1 som dal 2 spunty a za tym si stojim