Malá smrt

• Austrálie The Little Death

The Little Death – „Malá smrt" jako idiom pro orgasmus. Kolem sexuality se točí celá mozaika příběhů pěti párů z jedné ulice a jejich souseda, který se nedávno přistěhoval. V duchu hesla „kolik lidí, tolik chutí" je v tomto filmu vtipně i dramaticky ztvárněna celá škála sexuálních odchylek od relativně běžných typu sex po telefonu a role playing přes foot fetišismus a masochismus až po somnofilii a dakryfilii. (tereez)

tonguemasta

Tenhle film se může na první pohled tvářit nenápadně, ale skrývá se v něm toho TOLIK! Jako komedie působí na jedničku s pěti hvězdičkami, u nektěrejch z příběhů jsem se smál pořád. Pak je tu adekvátní kombinace sexu a romantiky, no a konec filmu taky nebyl k zahození ;) ()

JerryPilsen

Neotřelá a originální komedie,která ale postrádá finiš a postupně se vytratí i moment překvapení.Jinak dialogy jsou skvělé i herci které těžko můžeme znát jsou na vysoké úrovni. ()

neojk

vsechny historky jsou super, nejvic bych vyzdvihl pana se spici manzelkou a posledni scenku s prekladanim, u ktere jsem doslova a do pismene rval smichy :-D Za me super, 100%! ()

Sejkorka

Bombózní bomba s fantastickým scénářem. "Jsem váš nový soused a je mojí povinností ze zákona upozornit vás, že jsem byl odsouzen za sexuální delikt". Když si k němu Monika v závěru sedá do auta, mám o ní docela strach. Pak bum, a jsem někde uprostřed filmu. Hapyš / sadyš cca půl na půl. Ty úchylky jsou nakonec zástupná témata, ale erotický telefonát, tlumočený do znakové řeči je TOP 10 psina, co jsem kdy viděl .... Šup s filmem do oblíbených. ... PODRUHÉ 17-10-23 určitě někdy bude i potřetí ..... ()

MatoPalkes

Nechápem kde sa tento poklad toľké roky predo mnou skrýval. Smial som sa takmer celý film a hoci niektoré poviedky možno chceli údernejšiu pointu tak v konečnom dôsledku som spokojný so všetkými závermi. Záverečná poviedka s prekladu sexu po telefóne do znakovej reči bola najvtipnejšia a najdojemnejšia, Erin James bola úžasná. Prekonalo o kúsok aj Divoké historky ()

jirikzaboj

Kdyby se láska nebeská promítla do sexuálního prostředí, tak to vypadá nejspíš takhle. Mírně dramatické, přesto romantické a komediální. Propletené příběhy jsou fresh nuancí na variace uchýlek a líbí se mi uchopení každého jednoho a jeho završení, i když někomu zcela jistě satisfakce může chybět. Nejlepší myšlenka je, když si sami uvědomíte, že vůbec nějakou úchylku máte a jste ochotní ji aplikovat. Ono potom je to o dost horší s partnerem. Ale vězte, je lepší o tom fakt mluvit. A nemá cenu zabíjet psy, dávat herecké kurzy a za žádnou cenu se za ní stydět. Takoví jste. Smiřte se s tím a smiřte s tím i partnera, dokud je čas a nelítají airbagy. Pokud vás miluje, pochopí to. ()

CampaHD

75% - veľmi príjemné i keď do dokonalosti niečo tomu chýbalo. Každopádne, tiež je ma dosť, no ak si zoberiem fakt, že sexuálny deviant/ex/ bol ten najviac v poho a ostatok mi neprišiel horší ako ja sám, som na pochybách. V záplave trikov q kde akého vesmírneho patosu je toto rýdzo krásna filmárčina. Škoda, že jej bolo tak málo. ()