Tento jedinečný filmový projekt mapuje život slovenskej hokejovej legendy, Pavla Demitru. 38 predstaví Demitru nielen ako vrcholového športovca, ale predovšetkým ako človeka a silnú osobnosť, na ktorú dodnes spomína celý národ. Poodhalí významné i bežné momenty zo života hokejovej legendy, jeho túžby a vytýčené ciele. Ponúkne unikátne archívne zábery, exkluzívne materiály z archívov NHL a osobné výpovede. Nemalý priestor je venovaný slovenskej hokejovej reprezentácii, ktorej bol Paľo neoddeliteľnou súčasťou. Film 38 je určený každému, koho sa odchod Paľa Demitru dotkol a kto sa chce dozvedieť niečo viac o tomto nielen výnimočnom hokejistovi, ale predovšetkým skvelom človeku. (oficiální text distributora)

Diskuze

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Kubrickon: Nejde o to co ta zaujima, ale ze si trapny troll. Jak to co si robil dnes na diskusii scarlett johansson, jak to co robis na Noem.. jakkeby nebola choa cirkev, ale kazdy jeden veriaci. Si zakomplexovany dementny podclovek, co moc dlho tahal mlieko z fotrovho ciciku

dr.horrible

ale úprimne mi povedz. myslíš že keby nezomrel v tom lietadle ale normálne dožil do staroby tak by sa niekto unúval natočiť o nom dokument? možno aj áno ale určite nie už v roku 2014 :)

Uživatel O0okamioo0O smazal svůj příspěvek.

JohnMiller

JohnMiller (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Popierač, nepopierač, nacista, komunista to je jedno, neverím že takéto niečo podporuješ... Však on iba korčuľoval....

......a kapitalistické hovná si zase na hlúposti národa namastia kapsy..

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Ookamioo: Ani ty ani ja nepoznam dovod, vsetko su to len dohady. Tiez myslim ze ten film bude odpad a sport sledujem tak o majstrovstvach, ale je blbost hejtovat zivotopis, na zaklade domnienok a to co robia tie potraty nizsie, to je cira ubohost

na příspěvěk reagoval O0okamioo0O, O0okamioo0O

Kubrickon

Kubrickon (hodnocení, recenze)

Tam kde bývam, zabil vlak jedného chalana a na facebooku mali R.I.P. aj ľudia, ktorý ho nepoznali. Slováci majú tendenciu sa uchyľovať k nelogickej empatii. Mňa osobne v TV novinách vraždy a úmrtia nezaujímajú. Nezaujímali by ma ani keby som daného človeka poznal a už vôbec sa nezaujímajú keď ho nepoznám!!!

na příspěvěk reagoval runner85

dr.horrible

o veď o to ide. keby že o Demitrovi natočia film počas jeho života tak to fakt berem ako "filmovú poctu hokejovej legende". takto je to len dokument natočený z vypočítavosti a vidinou zisku

na příspěvěk reagoval Pluto879

runner85

porovnávaš úplne rozlišné veci. milujem hokej a Demitru som mal rád ale to čo sa dialo po jeho smrti a ešte aj doteraz pochopiť fakt nedokážem. to ako smútili aj tí 2 týždnový fanúšici mi fakt liezlo na nervy

PF 2015

PF 2015