Třída smrti

• USA Class of Death
Celý film
Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Mysteriózní / Thriller
Česko, 2013, 7 min

Základní škola Rybnická má novou senzaci! Ve třídě učitelky Zimové každý rok zemře jeden žák. Je to morbidní shoda okolností nebo jsou žáci ve třídě opravdu prokletí? A pokud ano, jsou prokletí nějakou nadpřirozenou mocí nebo jen lidskou krutostí? (oficiální text distributora)

martasdas

Neskutečně atmosférický kraťas o sérii úmrtí ve školní třídě. Od začátku až do konce dech beroucí podívaná, depresivní podkreslující hudba, dokonalé komiksové kresby, temná atmosféra...kvalitní vypravěč. Mrazení v zádech ještě umocňuje fakt, že je příběh inspirován skutečnými událostmi. Jeden z nejlepších krátkometrážních filmů, co jsem kdy viděl. Bravo. ()

NSnake

Horory máme rádi, ale většinou se na ně už díváme jen s příjemným pocitem, že jsme na ně zvyklí a překvapí nás už jen maximálně lekačky. U tohohle filmu jsem měl za 7 minut husí kůži a v chodbě něco divně zaskřípalo. Palec hore, za tohle vydařené dílo. ()

Allica

Málokterá studentská práce ve mně vyvolá tak dokonalý pocit - strach, beznaděj, obavy, ... Dokonalá atmosféra, skvělý dabing - člověka ta pohltí. ()

Pollini

Bakalářský krátkometrážní film založený na skutečné události. Skoro všichni na to pějí chválu a já nejsem vyjímkou. Kreslené ztvárnění byla skvělá volba a závěr s parádou. ()

copterfish

Docela dobrej jumpscare na konci a většinou krátký horory stojí za píču ale tohle bylo dobrý a mělo to správnou atmosféru. ()