K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

Diskuze

S.W.A.T

Pôvodne vraj bol plan ako urobit z Willisa zaporaka za to co sa stalo v prom diely. Ale nejak z toho zislo.

S.W.A.T

Crewsa mám rád. Pre mňa nech ostanú Statham, Crews, Snipes, Lundgren, Arnie a teda aj ten Sly. Ostatní sa môžu točiť. Ešte by som bral Jeta ak by vyzdravel a zapojil by sa naplno do akcie. Ale za taký šťek ako mal môže aj on kľudne do kytek. A možno ani netreba nikoho zabiť. Ako povedal Mel. Could you even just wound a couple. Nech to prežijú ale s rozmláteným ksichtom, guľkou v ramene a stehne, na pokraji zo silami.

ywo666

Tak žádný díl na sebe více méně nenavazuje, takže pokud mladý beze slova zmizí, tak to nebude problém.

To s tím lovením je dobrý nápad - už dřív mě napadlo, že vyhlazení armády v jedničce na objednávku CIA by se ještě mohlo řešit. CIA by chtěla nechat zmizet všechno co je s tím spojuje a tak je bude chtít odstranit. Jednoduchý, nenáročný a se spousty možností na souboje, hrdinské smrti a třeba zajímavé ukončení série

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

To je hlavně problém Slye - on je tak nějak proti smrti kladných hrdinů. S druhým odstavcem souhlasím.

Dost mě mrzí, že se Sly nechal Crewsem ukecat a on ho nechal přežít - původně měl zemřít.

na příspěvěk reagoval ywo666

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

A co třeba že by zajmuli Slye a jeho tým hned na začátku? A mladý by je šli vysvobodit? Výhody: Bylo by to levný a hráli by v tom jen ty mladý z trojky. Sly a partička by natočili jejich scény v nějaký kobce za den. Vždycky by vzdychli, kdy  už mladý vysvobodí, a pak by byla akce s Lutzem a spol:))

na příspěvěk reagoval Lacike, Yoshitsune

S.W.A.T

Klaďasov na 100% nie. Ich je dosť aj bez mladých. Inak som veľmi zvedavý ako s mládežou vysporiadajú tvorcovia. Budú ignorovať 3 a nastúpi iba old school parta? Všetkých nechajú zomrieť na začiatku (pochybujem)? Alebo ich len preriedia? Alebo nastúpi v plnej sile a zas bude plná prdel klaďasov. Inak mohli by spraviť nový typ zápletky. Miesto misie by ich proste niekto začal loviť za hriechy minulosti a museli by sa začať brániť. Takto by to dalo priestor na viac súbojov one to one bolo by to osvieženie k zápletke misia gone wrong.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T

A takisto by pri bitke mohol obcas chcipnut aj nejaky kladny hrdina. Tym by zaporaci ziskali na vaznosti a zaroven by bolo napinavejsie, zeby sme nevedeli ktory kladny hrdina prezije.

Uz od zaciatku mohli neustale obmienat hlavné jadro Expendables. Tym padom by mohli neustale obsadzovat nove hviezdy bez toho, aby tam bolo prilis vela hercov bez potrebneho priestoru.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, Martin741

ywo666

Osobně bych klaďáckou stranu už neposiloval (už je jich fakt moc), ale obsadil bych jenom čistě záporáky - 2 větší a 2 menší jména (aby bylo pár bitek). A jsem spokojenej

na příspěvěk reagoval Lacike, ywo666

S.W.A.T

Súhlas. A žiadne experimenty. Proste Rko fuckovačky, lietajúce črevá a hlavne, prosím poriadne bitky!!!!! Mne už je vlastne jedno koho obsadia. Predtým to bolo len "príde Rock, Seagal, Dudikoff..." Mne je jedno kto tam bude hrať. " Stačí stará parta + dvaja záporáci. Ale nech sa riadne pobijú.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, Martin741

ywo666

Kedze chysta ten spin-off Rockyho, kde bude hrat iba mentora, tak mozno dostane rozum a nebude mu vadit, ked ho v stvrtom diely Exp niekto zatieni.

ywo666

Proto by bylo nejlepší aby se Sly vrátil na režisérskou židli - nemohl by mít tolik prostoru ve filmu, protože by musel ještě režírovat stejně jako v jedničce.

na příspěvěk reagoval ywo666

stuntmanMIKE

Tak to dúfam, že odstránenie mladých a Rko je už samozrejmosť. Akurát mám pocit, že nikto nič nepredvedie preto, aby nezatienil Slya. A teraz bude zas o dva roky straší. A opäť to bude od neho o štipku slabšie. Takže ak bude chcieť zas vyzerať ako najväčší borec, ostatní budú ešte viac utláčaný. Ale hento bol len taký extrémny nápad. Nemal som úplne v pláne to hájiť ako jediné možné riešenie. Mne stačí aj keby je štvorka rovnako dobrá ako trojka. Budem jemne frflať ale budem spokojný.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, Lacike, Martin741

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

ywo: a kto by to tahal keby Sly nie ? To zase nie... Ja by som kludne vyhlusil mladych....couture by mohol zomriet po nejakej MMA bitke, aby sa konecne predviedol a potom zomriet... Sly by prisiel po Dolpha na dochodku...Stathama... a Banderasa. A slo by sa za vendetou...  A ako pise SWAT...hlavne to chce rezisera, ktory je zrucny v akcii... a Sly by mohol pritvrdit so scenarom... to je vsetko...

na příspěvěk reagoval Martin741

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Možná jsi na to kapl. Možná kdyby on sám byl na židli a zodpovědný za vse tak by si k němu slečna soudnost našla cestu.

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Rock je momentálně sice jinde, ale už od 2 prohlašuje, že chce být součástí série - takže je to všechno na tvůrcích a na rozumné domluvě. A i kdyby si museli Rocka trochu připlatit, tak se jim to vyplatí.

Ale rozhodně to chce pořádný jméno na režisérskou židli - jestli to bude zase jenom prodloužená ruka Slye, tak to vůbec nepomůže. Samotnej Sly by byl asi nejlepší - nemohl by si dát tolik prostoru ve filmu a dostalo by se na ostatní

na příspěvěk reagoval Martin741, Ellmariachi

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny