Šílené války horských drah

(pořad)
  • USA Insane Coaster Wars

Podnikněte adrenalinovou jízdu, která vám spolehlivě rozbuší srdce, na těch nejšílenějších horských dráhách v USA, kde vám budou vlasy vstávat hrůzou, a rozetněte už navždy spor – která dráha vládne všem? Dráhy jsou rozděleny do kategorií podle způsobu, jak se na nich jezdí, a tak bojují o korunu. Od těch dřevěných plných třísek, které hrozí, že svým jezdcům vytřesou duši z těla, po moderní rychlostní ďábly, všechny se snaží vyřadit ze hry konkurenci pomocí stále se zvyšující, neuvěřitelné rychlosti. I díky názvům jako Horští obři, Tudy nejen do oblak a Extrémní výšky je tohle ráj pro hledače adrenalinu. Takže: prosím, připoutejte se a připravte se na jízdu na tak vzrušujících horských dráhách, že vám z toho bude běhat mráz po zádech. (oficiální text distributora)

majo25

Videl som iba 2 diely. Ale nie preto, žeby bol seriál zlý. Ide v podstate o priemernú záležitosť, ktorá všetko čo sa pohýna, maximalizuje a všetko je "NAJ". Ale preto, podobne ak v kulinárskej šou, že keď varia jedlo a mne sa zbiehajú slinky. Tu sa mi "zbiehali" slinky" na jazdu horskou dráhou a viac dielov som už nedokázal vydržať, pretože nenaplnený 'chtíč' už bol priveľký. 55% ()