Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

santiamén

6.5/10 Těžké hodnocení, protože tento neobvyklý muzikál s nepěvci má něco do sebe, typicky allenovský humor a neurotické chování postav se podařilo zachovat, ale při sledování jsem se stihla i nudit, tak mi nezbývá než konstatovat, že Woody nasadil sám sobě laťku příliš vysoko a tady se jí nepodařilo dosáhnout. Obsazení je luxusní, herecky není co vytknout (až na toporná muzikálová čísla - zpívat tady nijak zvlášť neumí nikdo). Obsahově je film zábavný a vlastně by mě bavil daleko víc ironicky právě bez muzikálových vložek, které nejsou pro děj nijak potřeba, ničím nevynikají, nemůžou se ani náhodou rovnat kvalitě běžné muzikálové produkce a až na výjimky (pohřební síň, bratři Marxové, závěrečná scéna na břehu Seiny) mi odváděly pozornost jinam. ()

Beatle

On to prostě jinak nejde. Co musím uznat, že se na film celou dobu hezky koukalo...ale to je asi tak všechno. Až na profesionální zpeváky žádný z herců ze sebe nevydal tolik, aby to za něco stálo (bohužel ani můj oblíbenec Eddie Norton - ale ten má spoustu jiných předností :). Woody Allen je dozajista můj nejoblíbenější režisér, ale i mistr tesař se někdy utne. Musím souhlasit s tím, že on je prostě na jiný typ filmů...hodně mi v EVERYONE SAYS I LOVE YOU chyběl ten Woodyho krásný, nakažlivý, anglicky se tvářící a inteligentní humor... ()

neoBlast

Naivní sentimentální nesmysl, který prostě nežeru s přibývajícími Allenovými filmy, jež jsem viděl. Navíc muzikál je to hodně oldschool a rozhodně mně hudebně velmi vzdálený. Nakonec zkrátka Woodyho zlatý (pod)standard, jež to do jeho top 5, top 10 možná ani do top 20 nedotáhne, ale pokus o muzikál ve své filmografii má. Může si to odškrtnout ze svého seznamu co chce stihnout a v klidu umělecky umřít. 40 % ()

Jermann

V mnohém typická i když nebývale romantická Allenova komedie plná absurdních a praštěných situací obohacená o hrstku milých tanečních čísel a starých známých songů. I'm through with love si tu s různými úspěchy zazpívali asi všichni, .. ale Tim Roth a Goldie Hawn překvapili asi nejvíce medovými hlásky. ()

Madison

Woody Allen je môjho srdca šampión a dokazuje mi to skoro každým jedným filmom. V tomto muzikále si na chvíľku odskočil od štipľavej satiry (aj keď sa jej nie úplne vyhol) a dal priestor hollywoodskej melanchólii zo starých muzikálnych klenotov, čo sa odzrkadľuje v každej romantickej scéne medzi Edwardom a Drew, Woodym a Juliou a zároveň ju perfektne vyhrocuje rodinnými problémami - hašterenie otca so synom o tom, kto je republikán a kto demokrat, bolo priam skvostné! - akoby vystrihnutými zo súčasného života. Táto snímka je plná lásky, plná porozumenia a dobrosrdečnosti a hoci Woody zase tápal v umení a filozofii, hľadal princípy, zákonitosti, príčiny, následky, dôvody,.............. jeho nezvyklý cit pre dojemnú atmosféru ma do týchto rôznorodých rodinných príbehov úplne ponoril. ()

• Hlas Drew Barrymore byl při jejím zpěvu "dabován" Olivií Hayman. (D3VIL)
  • Woody Allen neřekl nikomu z herců, že se jedná o muzikál, dokud nepodepsali smlouvu. (D3VIL)
  • Drew Barrymore musela nosit paruku kvůli nachové barvě vlasů. (D3VIL)